Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
Witajcie;)
Jak sądzicie warto juz teraz kupować lisk #lsk w zwiazku z tymi dużymi spadkami które mają miejsce od wczoraj czy lepiej poczekać bo moze polecieć jeszcze bardziej w dół?
Czy cena lsk i innych krypto wróci w niedługim terminie do poziomów sprzed spadków?
  • 9
Wlasnie nie wiem czy teraz kupić lsk czy poczekać bo może jeszcze spadnie no i kwestia czy wróci do ceny jaką miał przed spadkiem tzn: 12 - 13.20 PLN.
@magik69 Tez wszedłem w to głęboko finansowo. Kupilem 6 eth alr wtedy kosztowalo po 1450 albo jakoś 1350. Mam nadzieje ze eth niedługo będzie na takim poziomie jak bitcoin. Jak nie to popłynę trochę. Wkurza mnie to strasznie że na bitbay księgują wpłaty od 23:00.. wiele razy potrzebowalem wpłacić z konta na giełdę kasę by kupić trochę krypto i się spóźniłem przez to jak rzadko i późno księgują...
@reckos: poki co to eth dostaje srogo po dupie, zjechał z 1200 na 800 ileś w 5 dni. BTC też trochę traci z 10400 na 8700 obecnie.

Ja wszedłem w liski, trochę po 12 zł, a trochę po ok.10 dzisiaj. Liczymy na spory skok przy wdrożeniu 1.0.0 w lipcu.

Na long term holda to chyba tylko BTC póki co. Choć ETH wydaje się całkiem niezłe, poczytaj se tego posta
https://www.reddit.com/r/ethtrader/comments/6ija0j/generous_to_bitcoin_conservative_to_eth_but_in_12/
@reckos: Dlatego lepiej trzymać kasę na bitbayu na dogodny moment. Przez oczekiwanie na wpłatę, czy czasami wypłatę z polo straciłem też. Cóż, to gra. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że mój plus na liskach spadł z max 19k do +3k obecnie. Jak ktoś napisał na reddicie - nie da się kupować na spadkach i sprzedawać na górkach. Patrzmy długofalowo, pod koniec roku ma wyjść liskowy sdk, sam się zainteresuję tworzeniem apek,
@magik69 no mogę trzymać kasę na bitbay ale podobno są włamania na giełdy... Warto tak ryzykować czy przesadzam? We wszystkie krypto wchodzę long term. Też tak myślałem że lepiej zwielokrotniać zysk kupując dużo tanich krypto niż drogich jak eth czy btc. Niestety kolega doradzal by kupic btc/eth. Pewnie trochę racji miał. Da się kupowac na spadkach i sprzedawać na górkach tylko wtedy trzeba trzymać kasę i krypto na giełdzie by móc szybko