Wpis z mikrobloga

@kwmaster: @iwepp: refren jest arcy #!$%@?
porazka ten kawalek, jak cala plyta tego grubasa i nie pomoze mu zaproszenie kolejnych glosnych nazwisk
outro w wykonaniu grubego na plus bo smiesznie wymawia khaled
@kwmaster: ja sie nie moge do niego przekonac, tworzy strasznie generyczna i pozbawiona tozsamosci muzyke, sam teledysk to jeden wielki product placement, jego ziomkowie co sie dogrywaja na plyte nawet nie udaja ze im sie chce stworzyc cos ponadprzecietnego, przeciez ta zwrotka nasa brzmi jak totalnie wyrwana z kontekstu, nas by mogl nawinac rownie dobrze pod rytmiczne stukanie dzieciola i nie robilo by to zadnej roznicy
no ale sukces grubas osiaga
@kwmaster: Travis jest na 4 kawałkach na tym krążku, a zaprezentował się na nich co najwyżej przeciętnie. Ostatnie leaki i gościnki też w większości wyjątkowe słabe jak na niego. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa zniżka formy, a Astroworld i album z Quavo #!$%@? system.
@Bnio: No martwię się o Astroworld. Mam nadzieję, że Mike Dean wraz z Travisem zrobią niepowtarzalne brzmienie. Co do płyty z Quavo to niczego wielkiego nie oczekuje z wyjątkiem kilku bangerków na bitach metra i 808 mafii.