Wpis z mikrobloga

@Biedronka07: Na początek oswajaj się z prostymi szlakami. Zalicz Nosal, zalicz Giewont, Kasprowy.

Dalej Dolina Pięciu Stawów Polskich i ciśnij na Rysy, szlak nie jest trudny od naszej strony.

Ja jak jadę w góry, to zawsze obowiązkowo - na przetarcie Giewont a po dwóch dniach przerwy myk na Rysy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i na szlaku trzeba być już o 7, a najlepiej o 6. Zdążysz
  • Odpowiedz
@Biedronka07
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: co wy wszyscy tacy sarkastyczni. Wyciągnij z dupy kija.. zodobywam tatry od najłatwiejszego poziomu i zmierzam iść powoli coraz wyżej. Może dla kogoś zdobycie takie prostej trasy to małe wyzwanie..
  • Odpowiedz
@Biedronka07: Sarnia skałka. Polecam na początek, łatwo wejść i fajne widoki. Na Giewoncie są tłumy fok - nie warto. Lepiej wejść na Kondradową Kopę kawałek za Giewontem (moje pierwsze ponad-2000mnpm. w życiu :) ).
  • Odpowiedz
@Biedronka07 hej. Troche po czasie ale jak chcesz sie pobawić w tatry i masz kondycje to cisnij w tatry zachodnie. Sa bardzo łatwe i przepiękne. Szlaki graniowe i widoki wynagradzają przebyte kilometry. Ktoś wyżej Cie namawiał na Rysy. Fakt nie jest to trudne jakoś bardzo ale koszmarnie męczące jesli idziesz od Palenicy i wracasz do Palenicy. Jak zszedłem z góry do morskiego oka to mi się nogi trzesly ze zmeczenia jak galareta
  • Odpowiedz