Wpis z mikrobloga

@yellowshadow: Nie kopać. Odpowiednia pora na kupno była 2-3 miesiące temu, jak karty kosztowały normalne ceny. Obecnie Janusze nakręcają rynek wykupujac wszystkie karty graficzne, ktore w jakimkolwiek stopniu nadają się do kopania. Niedlugo banieczka peknie i ludzie zaleją allegro tymi GTX1050, 1060, 1070 by odzyskac pieniadze z inwestycji.

Chyba, ze chcesz stracić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie kupisz GTX1050Ti za 500 zł.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: I tak sie nie posluchasz i kupisz tą karte do kopania, bo to jest modne ... ^^
Pol roku temu RX580 kosztowal 1200 zł, dzis ludzie się biją o uzywki za 2000 zł.
Mam nadzieje, ze wiesz co sie stanie z tymi kartami i ile będą warte po peknieciu banki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smule: nie zalezy mi na tym az tak, tylko po prostu wiele osob w to inwestuje bo mowi ze sie oplaca, ma duzo sponsorw i nawet Putin sie tym zainteresowal. Podobno ETC sie oplaca kopac. Chcialbym zeby po prostu mi sie oddalo. Nie zalezy mi az tak tylko po prostu ma bardzo duzo pozytywnych opini
  • Odpowiedz
@yellowshadow: A co jak potrwa jeszcze piec lat?
GTX1050 nie nadaje sie do kopania i kropka. Dziennie zarobisz jakies 1-1.5$.. smieszne pieniądze, szkoda na to fatygi.

Poza tym zdajesz sobie sprawe z tego, ze jak kazdy kopie, to rośnie trudnosc? Do tego ceny krypto troche pospadały.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: Faktycznie, Ci co kupili karty pol roku temu i zbudowali koparki robią fajny pieniądz. Ludzie, którzy kupili karty tydzien temu wmawiają sobie, ze zyskają - patrzą na OBECNĄ cenę krypto i trudność, a nie to co będzie za 2 miesiące.

Debile, ktorzy rzucają się na GTX1060 za 2000 i GTX1050 za 1200 stracą :)
  • Odpowiedz
@Smule: Widzę, że 'nieznam się to się wypowiem' takie z twojej strony. 1-1.5$ jezlei twierdzisz ze ta "1060" juz sie nadaje do kopania to moze cie zdziwie, ale jej cena jest ~~3x wieksza i kopie tylko jakies 23~~ mniejwiecje mh a z tego co pamietam 1050 TI nadaje sie do kopania i jest najlepsza opcja. 13mh/s kopie.
  • Odpowiedz