Wpis z mikrobloga

Teraz napisze o czymś co mnie najbardziej #!$%@? w Italii.Nie nie Polacy,nie Muzułmanie ani Żydzi...

#!$%@? kierowcy...

Słowo daje tutejsi kierowcy mają więcej chromosomów od moderacji pewnego popularnego Polskiego serwisu xD.
Wgl motoryzacja to dość ciekawy temat,warto zwrócić uwage na pare rzeczy.
Włosi mają wysokie podatki (dzięki czemu ich socjał i emerytury też są wysokie),wysokie podatki odbijają się na cenie paliwa(a także koszta eksploatacji samochodu itp) przez co we włoszech jest dość drogo.Coś za coś.No ale ja nie o tym,do rzeczy.

Już pierwszego dnia przekonałem się że dla Włoskich kierowców światła drogowe to nie są znaki nakazu,to tylko wskazówki.Myśliicie pewnie że żartuje ale nie,TUTAJ NIKT NIE DAJE #!$%@? CZY JEST ZIELONE CZY NIE.
Zapala się zielone,wchodzi sobie anonek na pasy a tu sru jakiś cwel prawie cie potrącił i jeszcze trąbi oburzony że jak mogłeś wejść na pasy na zielonym.To jest tu tak normalne jak to że jest gorąco.Kierowcy mają w dupie światła.Ale to nie tylko.
Jako że jestem rowerzystą i biorę udział w ruchu drogowym to zaopserowałem talent Włoskich kierowców do bycia #!$%@? idiotą.Z takich najczęśtrzych zjawisk:
-Nie ma nic złego w parkowaniu na środku ulicy,serio nie żartuje.Nie raz widziałem jak samochód na skrzyżowaniu się zatrzymuję,czekając aż ktoś mu ustąpi,ale znudził się czekaniem więc zgasił silnik i wyszedl sobie do sklepu.
-Jak już się zatrzyma na środku ulicy,czy zaparkuje to normalne jest wychodzenie od strony jezdni.Przejeżdża jeden za drugim a tu nagle KRAK BUM BĘC bo idiota stwierdził że jak wyjdzie sobie od wewnątrz to jego drzwi stają się niematerialne i nikt się w nie #!$%@?.No cóż...
-jak by ktoś był na skrzyżowaniu to warto pamiętać że większosć Włochów nie odróżnia lewej od prawej i tam jest ruch obustronny.W Milanie zwłaszcza śmiesznie to wygląda na skrzyżowaniu przy via Buenos Aires.
-jak już się zatrzymują na pasach to...zatrzymują się na pasach xD.Centralnie,na środku,zwłaszcza autobusy.Dzięki #!$%@?,fajnie że mogę przejść.

Z fun fuctów dodam że chyba nie widziałem aby kierowca w Polsce palił za kółkiem,tutaj to jest normalne,przec co wiele samochodów wygląda jak przemieszczające się hasz komory xD.

#randomanimeshit #koenokatachi #nishimiyashouko ##!$%@?
@FlaszGordon @MiltonSquire @pitrek136 @ludendorf @qqwwee może cię o kierowach zaciekawi xD
L.....a - Teraz napisze o czymś co mnie najbardziej #!$%@? w Italii.Nie nie Polacy,ni...

źródło: comment_GKpyFdq8DjZ8jPeAq4HRV7JhExbn3NPj.jpg

Pobierz
  • 5