Wpis z mikrobloga

@Krzyszy ja mam paint shop pro 9 i zwykłego aftershota3. Też bawię się nimi od kilku miesięcy, ale do pro nie wiem czy się zdecyduje. AF to młodszy brat lightrooma i nawet wersja podstawowa jest dobra i pozwala naprawdę na wiele.
@ZIELONY_BURAK: Ogólnie nie miałem do czynienia z takimi programami i nie wiem w co zainwestować czas i pieniądze. Po popularności lightrooma stwierdziłem ze może warto się przyjrzeć - ale okazało się że zwiazku ze model aparatu który kupiłem niedawno d5600 - nie jest zgodny jeszcze z tym programem. Dlatego rozglądam się za czymś innym. O lightroomie myslałem związku z popularnością z powodu ilości tutoriali i dobrych opinii. No ale cóż.. Szukam
@Krzyszy kwestia tego do czego Ci jest potrzebny? Prywatnie czy zawodowo. Bo prywatnie do rodzinnych zdjęć wystarczy AS, bo jest zdecydowanie tańszy a teraz to za 50zeta go masz. Ewentualny upgrade za 20usd do wersji pro. Zawodowo to głównie LR. Oczywiście LR ma więcej możliwości, więcej na Youtube jest o nim. Sam zacząłem się bawić edycja zdjęć na piracie LR a po kupnie paint shop pro x9 ultimate w mega promocji za
@ZIELONY_BURAK: Potrzebuje tak naprawdę w celach amatorskich - przynajmniej na początek do nauki.
A powiedz mi, czemu użytkowo uzywasz dwóch programów? Nie lepiej skupić się nad jednym?
Myślę że w moim wypadku chyba warto spróbować AS.