Wpis z mikrobloga

Jaram się jak Charizard.
Z najfajniejszych rzeczy to podoba mi się, że raidy będą wspólne dla każdej drużyny. Co prawda drużyna kontrolująca gyma dostanie większe bonusy, ale sam fakt, że jako bieda Instinct będę mógł pojechać sobie do miasta (bo jakoś wątpię, żeby Boss się skalował z ilością graczy i dam radę pokonać go u siebie sam lub z max 3 osobami) i wbić na raida. Bardzo fajny pomysł na poznanie innych graczy. Zobaczymy jak to wyjdzie.
TMy, czyli przedmioty do zmian movesetów. Lecą chyba tylko z raidów i można zmienić atak podstawowy lub charge na LOSOWY. Bardzo fajna rzecz, bo będę mógł (jeśli dam radę uczestniczyć w raidach) zmienić moveset mojego jedynego Snorlaxa, którego żal było mi ulepszać, jedynego Machampa, czy cokolwiek innego dobrego. Wiadomo, że będą to dosyć rzadkie przedmioty, ale i tak propsy za zaimplementowanie tego.
Wychodzi na to, że poki z wysokim CP jak Tyranitar, czy Dragonite szybciej będą tracić motywację, co za tym idzie, częściej trzeba je karmić. Gdy spada im motywacja to spada też CP i łatwiej je pokonać. Poki z niższym CP staną się bardziej użyteczne. Mój 100% Slowking chyba doczeka powerupowania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mam cichą nadzieję na jakieś promo na bag storage. Nowe przedmioty znowu zajmą miejsce. TMy, nowe malinki, cukierki, które można zamienić na jakie się chce (ale te chyba tylko z raidów).
Będzie można karmić też inne poki, nie tylko swoje. Za nakarmienie poka członka twojej drużyny dostanie się stardust.
Sama walka się chyba nie zmieniła. Rework przyniósł znacznie więcej zmian niż się spodziewałem. Jestem pozytywnie zaskoczony. Teraz tylko kolej na spooferów. Może też nas w tej kwestii pozytywnie zaskoczą.
#pokemongo
  • 14
@Dryblas: W linku pod wpisem

You also earn a small amount of stardust for feeding berries to Pokemon"

Motivation levels will need to be topped up by fellow team members."


@TOP___BK: Tyranitar będzie mógł stracić nawet połowę motywacji w jeden dzień.

So if you have a CP 3000 Dragonite at a gym it will go down really fast, like half in a day, something like that, the numbers are still
@TOP___BK: Bo ja wiem? Ostatnie bany poleciały z zaskoczenia. Dodano system, by skakanie po poki, które są za daleko od ciebie kończyło się soft banem, poszły bany na boty, nawet bany za używanie apek do sprawdzania IV poleciały. Kto wie co przyniesie update. Nie zapowiadanie takich zmian jest jak najbardziej sensowną rzeczą, bo bierze cheaterów z zaskoczenia.
@pawel8511: Bo nie bardzo mogą zrobić ban permanentny. Zawsze jest ryzyko, że oberwie ktoś kto gra uczciwie, bo przykładowo GPS zaszalał i wypieprzył go do Japonii (były takie przypadki). Bany za botowanie raczej nie zostały zniesione. Zobaczymy po update. Na razie to czysta spekulacja.