Wpis z mikrobloga

@ron-rosenberg: fikcją, filmem, na jedno wychodzi xD
Ty serio myślisz że ktoś z dobrych domów diluje? Nie znam się na dilerce, ale jakbym miał handlować to napewno wolał bym sprzedać to jakiemuś debilowi i żeby on się męczył.
  • Odpowiedz
@ron-rosenberg: #!$%@? mnie twój poziom głupoty, zamiast napisać jakiś sensowny argument to próbujesz poniżyć nie podając argumentów, zranili cię w dzieciństwie że musisz sie dowartościowywać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HalfGod: no trzeba się zdystansować bo to tylko wykop a ja natrafiłem chyba na jakiegoś trolla, w sumie jak jest trollem to jeszcze większa zwała bo tylko swój życiowy czas marnuje, jest socjopatą, pewnie nic nie warty
  • Odpowiedz
@ron-rosenberg: czyli uważasz że jak mam zamiar kogoś wozić to musze byc gangsterem ?Nie rozumiem ciebie bo jestes kretynem. Ale nie, ciebie muszą wszyscy znać, musisz być ogromny gangsterem który trzepie całym miastem żeby kogos zastraszyć XD Tu nie ma żadnego #!$%@? obeznania w rzeczywistości xd
  • Odpowiedz
@ron-rosenberg: zreszta z kim ja sie udzielam. Już poszło anonimowe zgłoszenie na policje, spodziewaj się czegoś tam XD I kozak w internecie xd co chwile obrażasz to masz problem ze sobą, coś przykrego cie spotkało w przeszlości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dyskusja z takim debilem co ty nie ma sensu xD Myśl sobie co chcesz, ja mam to w dupie
  • Odpowiedz