Wpis z mikrobloga

Bawić się w samemu w oklejanie folia szyb tylnych w fiacie bravo? Nie mam w tym żadnego doświadczenia, niby powinno wyjść taniej niż w zakładzie.
#pytanie #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomek1607: baw sie folia to grosze a zabawa i radość ze samemu się zrobiło bezcenna.

- zobacz filmiki na youtube o oklejaniu (tint car windows)
- dobrze umyj szyby
- duzo wody (odrobinka płynu do mycia ludwik itp) nie bój się dobrze spryskać szyby i folii (woda pomaga przytrzymać folie i nie sklei ci się folia do folii)
- nie używaj plastikowej rakli
  • Odpowiedz
@Tomek1607: folia obojętne byle byś na pierwszy raz kupił rolkę więcej, ja uzywam takich za 20zł za 75x300cm i nie ma problemów, jedynie na tył warto zainwestować w termokurczliwą (obły kształt szyby i ogrzewanie niszczą tą tanią folie)
  • Odpowiedz
@Tomek1607: A i pamietaj by rozwijać rolkę po szerokości okna nie z góry na dół tylko lecisz tymi trzema metrami w bok, folia inaczej się obkurcza (tyczy się też małych okienek itp)
  • Odpowiedz
@Tomek1607: Bez wyjmowania szyb. Na parkingu pod blokiem robilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy jeszcze mi sie chcialo w takie rzeczy bawic :) A co do folii to @Natsu9: dobrze gada. Chociaz ja nie zepsulem ani jednej szyby a robilem wszystkie ( ͡º ͜ʖ͡º) (bez przedniej)
  • Odpowiedz