Wpis z mikrobloga

@Przemyslaw_90: Mam jedną opublikowaną, druga "prawie zaakceptowana" i trzecia w toku. Symulacje komputerowe nanocząstek, studiuje 3 rok chemii ale bliżej temu do fizyki teoretycznej momentami.
  • Odpowiedz
@baraneo: widziałem recenzje na zasadzie:

nie no, fajne badania, projekt niezły, opiekun w sumie top w swojej dziedzinie, są wystąpienia na konferencjach zagranicznych i krajowych... no ładnie ładnie. Żeby jeszcze tak publikacja była...


więc paper w sumie załatwia Ci grant, co nie znaczy, że możesz spocząć na laurach i np. projekt odwalić, tym bardziej, że teraz z tego co kojarzę jest weryfikacja dwustopniowa - i w drugim stopniu ocenia się właśnie
  • Odpowiedz
@Przemyslaw_90: Fajnie się czegoś dowiedzieć od kogoś kto miał z tym jakąś styczność. Będę mieć jeszcze wystąpienie na konferencji, ale krajowej (uczelnia nie zgadza się na wyjazdy zagraniczne), no i mój opiekun i współautor wszystkich prac jest jednym z najbardziej cytowanych z tej dziedziny w Polsce.

Jeszcze raz wielkie dzięki za info!
  • Odpowiedz
@gleorn: Applied Surface Science - opublikowana, a teraz w Journal of Chemical Physics. Przy czym kolejna pewnie pójdzie znowu do ostatniego z nich, ale no nie mnie o tym decydować xD
  • Odpowiedz
@baraneo: No proszę, jeszcze inżynierki/licencjata nie masz, a masz już publikacje w elsevierowskim czasopiśmie. Jak na polskie warunki to raczej niezwykłe. Gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz