Wpis z mikrobloga

@ifenix: @czerwonyziemniak: jeśli chcesz wpłacić dużo pieniędzy (więcej niż 250zł), przewalutować i od razu tego samego dnia za coś zapłacić, to będziesz musiał poczekać kwota wpłaty/250 dni. Po moich interwencjach ustalili, że zwiększą ten limit i będą o nim bardziej informować, bo w aplikacji nie ma o nim informacji do czasu jego przekroczenia. Kiedy zwiększą limit? "poinformujemy".
  • Odpowiedz
@joshep: no ja ich złapałam na 2 oszustwach (niedopowiedzeniach?). Przynajmniej ja się czułam oszukana.
Mówię teraz wyłącznie o doładowaniu konta w revolut kartą debetową.
1. Zgodnie z tym co podają publicznie dzienny limit wpłat na początek to ekwiwalent 1000-3000 funtów. Później wzrasta, ale o ile i jak to liczą nie powiedzą ze względów bezpieczeństwa.
W CAŁEJ aplikacji po weryfikacji profilu (trzeba przesłać zdjęcia dwóch stron dowodu i selfie) i potwierdzeniu karty NIE MA informacji o dziennym limicie, ani, co oczywiste, jego wysokości. jest tylko informacja o limicie rocznym. A skoro jest informacja tylko o limicie rocznym to na intuicję nie ma żadnego limitu dziennego. O limicie dziennym dowiadujemy się w momencie jego przekroczenia. Limit to 250zł. Od mirka dowiedziałam się, że później (albo po kilku doładowaniach, albo po miesiącu) zwiększa się do 500zł. https://www.wykop.pl/wpis/24643689/
2. Limit dzienny nie jest taki dzienny, bo nie zeruje się o 00:00 GMT czy innej strefy czasowej, ale tak naprawdę kolejny raz doładować konto można po 24 godzinach od poprzedniego. Po próbie przelania pieniędzy pojawia się myląca informacja "try again tomorrow"
Limit po moich licznych wiadomościach obiecali zwiększyć. O ile i
  • Odpowiedz
@losowosc: Wielkie dzięki za informację, oszustwami bym tego raczej nie nazwał bo z tego co piszesz to pieniędzy Ci nie zabrali ale faktycznie w systemie do obrotu finansowego nie powinno być tyle niedopowiedzeń i dziwnych sytuacji. Pytałem bo trochę osób to polecało, ja w sumie w tym momencie korzystam z kantoru walutowego w alior bank i zrobiłem kilka transakcji na dolarach i na eur (groszowe sprawy) i na razie wszystko
  • Odpowiedz
@losowosc
@joshep
Sam posiadam konto w kantorze walutowym alior banku i właśnie zainteresowałem się Revolutem.
Dlaczego?
Lepsze kursy i co dla mnie najważniejsze szybkość doładowania. No bo sorry, ale czekać dzień aby móc wykonać transakcję walutową to dla mnie nieporozumienie, a nie zamierzam trzymać i mieć zamrożonych środków na koncie walutowym.
Z Revolutem jest to dobre, że czy to północ czy weekend to kasę po wpłacie masz od razu
  • Odpowiedz
@joshep: wybralam revolut bo spoko kurs, karta wirtualna bez czekania, mozna podpinac do paypala i placic. 250zł to nie ekwiwalent £1000-3000 i to wg mnie oszustwo.
  • Odpowiedz