Wpis z mikrobloga

to zabawne, jak jadą razem trzy motocykle i widać jacy to dumni machają, bo w tak dużej niby grupie jadą... amatorzy! i jeszcze im się wydaje, że umieją jeździć w jodełkę... no nie wytrzymam! XD #zlotmotomirko

a my dzisiaj z @noriad (#noriad) objechaliśmy na #motocykle Taterki. Od jednej strony do drugiej (tu Tatry Zachodnie). Bardzo przyjemnie, tylko te 16 postojów, żeby przepuścić procesje trochę psuły dynamikę jazdy ;)

ale zdobyliśmy Wielką Grań Krupówek, zjedliśmy tradycyjnego góralskiego czizburgera, kupiłam sobie magnes, byliśmy pod Wielką Krokwią, wzięliśmy udział w wyścigach na patelni w Chabówce (z całą trybuną honorową gapiów) i pokręciliśmy się takimi curvidołkami po zakrętasach w okolicy Krakowa.

Bardzo udana wycieczka! Polecam tego Mirka!
katera - to zabawne, jak jadą razem trzy motocykle i widać jacy to dumni machają, bo ...

źródło: comment_CoNUWF3TxdMvZALheJRhdsOHBDU4K0mF.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@katera: co do paniki to muszę jeszcze raz, publicznie, Cię pochwalić - serio obawiałem się troszkę tego, że niektóre partie będziemy pokonywać tempem ciągnika z przyczepką, a było na prawdę dobrze :) Ani razu "nie zamulałaś", nawet na tych ślepych nawrotach! A trasę znałem tak sobie :P Tzn. później znałem drogę, ale jej początek był dla mnie nowością :P
  • Odpowiedz
A trasę znałem tak sobie :P


@noriad: nie mów mi takich rzeczy, bo ja za Tobą jak w dym ;)

na nawrotach na szczęście auta narzucały tempo ;) ale szkolenia dają efekt :)
  • Odpowiedz
  • 0
@katera: ważne aby z jednej strony znać swoje ograniczenia ale z drugiej uwierzyć w siebie :) Chociaż ta równowaga prosta nie jest >.>
  • Odpowiedz