Wpis z mikrobloga

Jak ja bym chciał wymyślić coś takiego jak ten spinner, na punkcie czego cały świat by dostał #!$%@?, a ja kupę hajsu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Farorz: Komodorze proszę zdać pełen raport !!! Czy te Spinnery to jakaś nowa broń radiologiczna, która emituje zabójcze fale promieniowania gamma i Davidsona przy mimośrodzie obrotu wynoszącym więcej niż 2,74 mm ? A może to zamaskowane fazowniki podprzestrzenne generujące mikroskopijne czarne dziury, które na skutek promieniowania Hawkinga wyparowywują po 25 milisekundach od aktywacji, wybuchając przy tym z mocą 4 megatonowej bomby fuzyjnej typu H ????
  • Odpowiedz
@szepard_prime: Pułkowniku, wg moich źródeł jest to zabawka dzieci i młodzieży XXI w. Ale nie zdziwiłbym się gdyby Cerberus przy tym majstrował i z pozoru zwykła zabawka okazała się śmiercionośną bronią. Niestety brak mi sił i środków by to zbadać.
  • Odpowiedz
@Farorz: Zrozumiałem Komodorze ! Na wszelki wypadek powiadomię personel z modułu wywiadowczego, by przeskanowali sfotografowaną przez Ciebie placówkę trójpasmówką co najmniej 5 razy ASAP! Oczywiście wszystkie zebrane dane zostaną utajnione do poziomu Sigma !! Nie możemy pozwolić, na potencjalny sabotaż ze strony Cerberusa !
  • Odpowiedz
@Farorz: Nie mam pojęcia Komodorze, jednak zapewniam, że personel wywiadowczy robi co może, by wykryć obecność implantów Cerberusa w promieniu 15 klików od miejsca zrobienia przez Was powyższej fotografii.
  • Odpowiedz
@apee: łozyska maszynowe a profesjonalne to jednak jest róznica w wiekszosci przypadków. Jezdziłem na deskorolce prawie 10 lat i takie zwykłe ze sklepu metalowego są strasznie wolne, mają duze opory toczenia i poprostu się nie nadają. Z tego co widzę to w spinnerach są chyba nawet takie same jak do deski xd
  • Odpowiedz