Wpis z mikrobloga

@marol0v: kolokwium zaliczyłem i wykład tez. Mowa o labkach, co ciekawe zrobiłem wszystkie listy ale ja mam ten problem ze staram się wszystko zrozumieć i nie poszedłem nawet oddać tych list bo nie czułem się przygotowany merytorycznie żeby odpowiedzieć na pytania z teorii.
Owszem wiem ze próba zrozumienia wszystkiego co się robi jest mocno niewskazana na pwr
@cup12552: miałem takie podejście na pierwszych dwóch semestrach, po tym co się działo na 3 i na 4 stwierdziłem że chcę po prostu dokończyć te studia i uciekać jak najdalej bo to śmiech. Zaręba czy Zięba raczej lajtowo podchodzą do tematu i jak widzą że cokolwiek rozumiesz to spokojnie przepuszczają
@marol0v: wiem ale blokada psychiczna mocno, właściwie to prawie wszystkie przedmioty które oblewam a powtarzałem ich naprawdę dużo (prawie każdy conajmniej raz a studiuje już 4 lata i ciagle nie mam inżyniera) wynikają właśnie z tego ze wysiadam psychicznie i przestaje chodzić bo uważam ze mam za małe przygotowanie merytoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praktycznie może raz czy dwa się zdażyło ze faktycznie próbowałem i prowadzący powiedział
@cup12552 Zdecydowanie studia w dzisiejszych czasach wymagają od Ciebie bycia cwaniakiem niż faktycznie posiadania konkretnej wiedzy. Smutne to ale prawdziwe. Wierzę że Ci się uda w końcu skończyć te studia i uciec z tego #!$%@?łku, a jak nie to w informatyce papierek nic nie znaczy tylko Twoje umiejętności, założę się że wiesz o wiele więcej niż większość inżynierów którzy skończyli te studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to ze robisz coś kolejny raz wcale nie musi nic ułatwiać


@cup12552: Czemu? Nie dość, że masz 2x więcej czasu na ogarnięcie to masz np. zrobione zadania dzięki którym możesz chodzić do tablicy, dostawać pkt za aktywność i później jest łatwiej o zaliczenie.
@Dzonzi: bo zdałem wykład uwaliłem ćwiczenia, zmienił się prowadzący i na kolokwium z ćwiczeń dał zagadnienia które były omawiane tylko na wykładzie na który nie chodzę a których nie było rok temu gdy ja zaliczyłem.