Wpis z mikrobloga

Mireczki! (nie)Wielka wyprzedaż garażowa!

Do rzeczy. Jako, że planuję emigrację i wyprowadzam się z początkiem lipca, postanowiłem pozbyć się różnych gratów, które niekoniecznie będą poręczne w podróży.

Zwracam się tutaj głównie do mireczków z #trojmiasto #gdansk bo nie ukrywam, że wolałbym odbiór osobisty niż latanie na pocztę co chwila :D

Do wzięcia:
-bęben Meinl HE-3020 wraz z pokrowcem (prawie nówka sztuka) - 400 zł
-głośniki Modecom MC-MHF60U (polecam mocno - 200 zł
-klimatyzator studencki typu "wiatrak"
-uchwyt spawalniczy do tiga, 4m, giętka główka - 250 zł
-półmaska 3M 7502 z filtrami 2138
-opaska MiBand z możliwością pomiaru tętna
-buty szosowe Scott Pro roz. 41
-suszarka do włosów ale nadaje się też do suszenia skarpet na ostatnią chwilę
-gitara akustyczna marki Defil (najlepiej stojący Defil jakiego miałem w ręku)
-lampka biurkowa
-buty do biegania Asics roz. 42,5 (mało używane bo znudziło mnie bieganie po kilku treningach :D)
-buty wspinaczkowe Ocun Crest roz. 40
-buty wspinaczkowe Triop Genius roz. 38
-klawiatura bezprzewodowa Logitech
-myszka logitech M705 bezprzewodowa
-komputer stacjonarny, który od dłuższego czasu leży nieużywany
-garnek że stali nierdzewnej i patelnia Ambition (super teflon #!$%@?, serio)
-dziurawy namiot pocięty przez cyganów w Serbii (myślę, że łatwo go naprawić ale mam inny)
-skrzynka z narzędziami w której nie ma dużo narzędzi
-niewiele innych rzeczy xD

Żeby trochę zwiększyć popularność posta, zróbmy małe #rozdajo. Jeśli wpis będzie miał 500 plusów, to wylosuję jedną osobę, która otrzyma jedną pozycję z tej listy za free (pozycję też wylosuję).

Czas operacyjny do czwartku, bo w sobotę niesprzedane graty wylądują gdzieś w piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 126
@Michuy: Procek AMD 3 rdzenie, 4gb ramu, wszystko zintegrowane oprócz karty dźwiękowej, do internetów jak znalazł. A no i musiał bym poprzenosić pliki i zrobić format, bo chyba po prostu go wyłączyłem i przesiadłem się na lapka :D
@kotelnica: Buty wspinaczkowe bolą mocno zanim się rozbiją a potem są po prostu mało wygodne :D Zależy to też od samego buta (skórzane rozbijają się znacząco, nawet dwa rozmiary) i zastosowania, bo na długie drogi potrzebne są buty wygodniejsze niż do boulderingu, gdzie wstawka trwa kilkadziesiąt sekund i od buta wymaga się efektywności a nie wygody.
@AnsuzSowilo jak nie będzie innego chętnego i w losowaniu nie pójdzie to trzymaj na wierzchu. Na ten miesiąc budżet jest już zamknięty, ale w przyszłym na bank bym brał