Wpis z mikrobloga

Miraski mamy pewną propozycję dla osób, które posiadają w internecie bloga lub kanał na yt.

Na naszym sklepie pojawił się nowy produkt - MJX Bugs 6 czyli bezszczotkowy quadcopter z silnikami 1806 1800KV, ESC 4-in-1, zasięgiem ok 300 m w wersji RTF z kontrolerem. Możliwa jest nawet późniejsza rozbudowa tego modelu i zainstalowanie FPV.

Więcej informacji o tym modelu tutaj: MJX Bugs 6 250mm RC Brushless Racing Quadcopter - RTF - Cena: $73.59

Chcielibyśmy wysłać ten produkt do kogoś kto zrobiłby obiektywną i rozbudowaną recenzję, więc jeżeli masz w sieci swoje miejsce, które odwiedza kilkaset lub kilka tysięcy osób miesięcznie i chciałbyś zrobić dla nas taką recenzję napisz na PW adres strony/kanału na yt czy innego miejsca gdzie miałaby ona powstać, a my z pośród tych zgłoszeń wybierzemy jedną osobę, której wyślemy tego drona.

Jeżeli recenzja nam się spodoba, być może nawiążemy dłuższą współpracę.
Czekamy na wasze wiadomości.

#gearbest #gadzety #drony #budujedrona #technologia chyba trochę #konkurs i trochę #rozdajo
Pobierz GearBest_Polska - Miraski mamy pewną propozycję dla osób, które posiadają w interneci...
źródło: comment_25CzFLvm4HNLQfGat3K6y4sevzBObhNn.jpg
  • 22
@Pirzu: No to powiem tylko, że twoja recenzja xiaomi redmi 4x przekonała mnie do zakupu, a dosłownie przed kilkoma sekundami odebrałem silikonową nakładkę na niego :)
@Pirzu: Wszystko klarownie na filmiku, więc wiedziałem czego się mogłem spodziewać. Jak na razie podczas użytkowania nie zauważyłem czegoś czego by nie było na filmie lub się z nim nie zgadzało. Spoko recenzja. Bez bajdurzenia. :)