Wpis z mikrobloga

I jak się podobają wam nowe króliki od Ubi? Jak dla


@goomba-pl: kolejne mario xD Ktoś się ostatnio kłócił że ludzie uważają że na nintendo wychodzi tylko mario a tak naprawdę to tak nie jest xD
  • Odpowiedz
@goomba-pl: ale na czym sie nie znam? na tym jak ludzie oceniają ninendo? Może i wychodza jakies nowe gry na nintendo (skyrim lol) ale to nie zmeinia faktu ze masa ludzi kojarzy Nintendo tylko z Mario.
  • Odpowiedz
@Izaro: Może zamiast debilnie śmieszkować to zanim dotkniesz klawiatury dowiedz się trochę o czym piszesz bo dyskusja na twoim poziomie uwłacza jakiemukolwiek RiGCzowi. Twoja wiedza na temat IP od Nintendo kończy się i zaczyna na Mario nie oznacza, że wszyscy są równie niedoinformowani. ()

  • Odpowiedz
Może zamiast debilnie śmieszkować to zanim dotkniesz klawiatury dowiedz się trochę o czym piszesz bo dyskusja na twoim poziomie uwłacza jakiemukolwiek RiGCzowi. To, ze twoja wiedza na temat IP od Nintendo kończy się i zaczyna na Mario nie oznacza, że wszyscy są równie niedoinformowani. ()


@goomba-pl: ale tu nie chodzi o to czy JA wiem czy nie wiem ile gier wychodzi na switcha. Chodzi o to jak
  • Odpowiedz
ale tu nie chodzi o to czy JA wiem czy nie wiem ile gier wychodzi na switcha. Chodzi o to jak nintendo jest postrzegany.


@Izaro: Zarówno Sony jak i Microsoft chciałyby mieć tak mocne IP jakim jest świat Mario. Ludzie oczekują, że znajdą Mario na platformach Nintendo, dostają to i są to zazwyczaj bardzo dobre gry. Jednak na Mushroom Kingdom się nie kończy jest wiele popularnych IP którymi Nintendo wyróżnia się
  • Odpowiedz