Wpis z mikrobloga

@wykopniety:
Czyj screen? U mnie na grupie jest już od samego rana jak tylko dostałem typ od znajomego z UK. A to, że pochodzi od płatnego typera jest logiczne, że typują oni lepiej niż większość darmowych typerów, tak więc ja płacę i daję tutaj, a to, że nie chcesz plusować, to twój wybór.
Nie chcesz, nie wierz, ale swoje bezpodstawne nazywanie kogoś oszustem zostaw u siebie w domu czy tam rodzinie
@wykopniety: Przecież napisałem, że ja płacę za jego typy, a to, że nie jest bezpośrednio, tylko od znajomego, którego znać oczywiście nie musisz, to inna sprawa. Z resztą w czym tworzysz problem? W tym, że udostępniam typy od niego, za które i tak dostaje hajs? Nie do końca czaję Twoją logikę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykopniety: Gdybyś napisał do mnie w wiadomości prywatnej, dowiedziałbyś się, że jest tak jak napisałem wyżej.
A czy ty chwalisz się, że grasz na jakimś bukmacherze zanim Ciebie o to spytam? Nie? Więc nie wymagaj, że ja nie piszę o tym co się dzieje na mojej grupie dokładnie...

W jakim dziwnym celu mam na wypoku pisać, że oferuję takich, a nie innych typerów? Każdy mądry napisze po prostu z pytaniem o