Wpis z mikrobloga

Witam witam, sejsony Adam Małysz ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Janne Ahonen, z tym, #!$%@? wie kim, ten ciota, a nie powiedziałem - uszaty skoczek. Że niby na skoczni. Że niby na skocznię się nie nadaję. No KURRRWA, co wy gadacie? A no ta, zapomniaem, fejmu się chcecie napić, co? Mmm, to i tooo. Ty ahonenie jeden! Ty, Janne Ahonen, #!$%@?, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle #!$%@? w główce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta, ahenen... No wygląda jak ahanen, #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze, goglami, okularkami, okurarami, #!$%@?. AHONEN! Powiedz, kiedy ty widziałeś ahonona z okularami, chyba tylko #!$%@? ty! Janne Ahonen, chyba ty, #!$%@?! Chyba ta. Taki ahanan KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki ahonen z okuralami? Okularami? Jaa #!$%@?ę, no ta. Weź trochę, idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie skoczek. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Ahonen... Z okurarami HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tegobe ubaw, do popafy! BĘC!
#bonzo #klejnotmopsu
mudkipz - Witam witam, sejsony Adam Małysz ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że n...
  • 3
  • Odpowiedz