Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań dotyczących Miband 2:

1) Działa w oficjalnej apce inteligentny budzik?
2) Czy tryb drzemki działa tak, że odliczanie zaczyna się w momencie gdy opaska wykryje, że śpimy, czy po prostu gdy wciśniemy 'start' jak w jedynce?
3) Dalej gdy zaśniemy po godzinie 5 rano opaska nie wykrywa jakiegokolwiek snu jak 1s?
4) Dalej nie wykrywa snu w ciągu dnia jak 1s?
5) Czy w przypadku gdy rano wyłączymy budzik i pójdziemy dalej spać, opaska wykryje, że lecimy w #!$%@? i zacznie Nas ponownie budzić aż do skutku, czy oleje sprawe tak jak w 1s?

#miband
#miband2
  • 4
@Beeercik
1. Nie. Nie ma inteligentnego alarmu. W nieoficjalnych apkach jest możliwość ustawienia takiego alarmu, jednak nie jest to natywna funkcja opaski.
2. Nie wiem o jakim ty trybie drzemki w mi fit piszesz, bo nie widzę tego. Taki tryb włącza się podczas alarmu krótkim dotknięciem przycisku.
3. Tego nie wiem. To chyba kwestia tego, że mi band ma na stałe ustawione godziny śledzenia snu.
4. j/w
5. Patrz punkt 2. Odwołanie
@Volki: 2) Taki tryb drzemki jest w appce MiBand Tools. Jednak bez sensu ustawiać sobie czas drzemki na przykład 20 minut, skoro odliczanie trwa od razu, a nie od momentu zaśnięcia. A wiadomo, raz zaśniemy w minute a raz w 15 minut. Fajnie jakby MiBand sam wykrywał, że już śpimy i dopiero wtedy uruchamiał odliczanie.
3 i 4) No właśnie mój brat miał Mi Banda 1s i używał go z telefonem
@Beeercik No to pisz, że chodzi ci o MBT, bo nikt zgadywać nie będzie jaką apkę masz na myśli.

Nie sprawdzałem czy śledzi sen po 5, wydaje mi się, że tak. Jakoś mi się nie wierzy, że z nieoficjalną apką inaczej to działało, bo śledzenie snu odbywa się po stronie opaski, tak że aplikacja nie ma nic do rzeczy.

Widzę, że nie umiesz czytasz ze zrozumienie. Alarm wyłączysz po 3 sekundowym dotknięciu