Wpis z mikrobloga

@poprostufranek: ile farb na takie płótno idzie?

Widziałem twoja fotkę w trakcie prac nad tym obrazem ktorą dodałeś pod innym postem artystki.. nie znam się, i takie tam, ale to jest zajebiste. Sprzedajesz swoją twórczość? Wydaje mi się, że tworzysz na w pół profesjonalnie widząć po studiu, masz z tego dochody czy to tylko zabawa? Świetny obraz, gdybym tylko mógł, kupiłbym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Obserwator_z_ramienia_ONZ dzięki. Koszt materiałów to jakieś 70 PLN za podobrazie i farby za ok 30 PLN. Nie wiem czy amatorsko czy profesjonalnie. Studiowałem parę lat na ASP. Nie skończyłem tych studiów ale obrazy sprzedaję. Wszystkie idą na bieżąco i żyję tylko z tego od kilku miesięcy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nizax czułbym się tak gdybym malował do szuflady. Póki co sprzedaję wszystko co namaluję na bieżąco za niemałe pieniądze a klienci są zachwyceni. Lubię konstruktywną krytykę bo mnie rozwija a takie komentarze jak Twój biorą się z zazdrości. Troszkę Ci współczuję, że nie szkoda Ci czasu na wylewanie swojej frustracji w internecie. Powodzonka kolego.
  • Odpowiedz
@poprostufranek: Pisząc ten komentarz nie miałem złych intencji lol Sorry jeśli tak to odebrałeś. Po prostu mi się nudziło i komentowałem to co napatoczyło mi się na mirkoblogu.

Na początku chciałem poruszyć jedną rzez z obrazu. Ale po chwili pomyślałem że nie ma co się czepiać, bo to chyba jakaś abstrakcja.

To że ktoś Ci pisze, że coś co tworzysz i nie jest fajne tak do końca. To nie oznacza że
  • Odpowiedz