Wpis z mikrobloga

@wtryskow: Podczas wypowiedzi wsrod aktorów, podobne gesty jak ta lala robi osoba, o ktorej mówi sie cos pozytywnego, chwali się itp, a spuszczenie głowy bardziej wygląda na oznakę skromności. To moim zdaniem, chociaż pęto i tak by pewnie wypucowała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krul_europy: kiedy ona konkretnie najpierw trochę spuszcza wzrok i wyraźnie gapi mu się na usta po czym przygryza wargi, jak to nie wyraża zainteresowania #!$%@? pęta to ja nie wiem co. Zresztą w tym momencie w wywiadzie Chris mówi

"I think that really th... th... this is a superhero film, we've all seen a bunch of superhero films" nie ma w krótkim odstępie czasowym momentu żeby jakoś pozytywnie się o
  • Odpowiedz
@wtryskow: Nie widzialem tego z dzwiekiem, i w sumie jest to jakis fragment wyrwany z całosci, ale jesli nie ma tam tego o czym pisałem wyzej, lub nie było chwile wczesnej, to zapewne typiara faktycznie po prostu, najzwyklej w swiecie poczuła świerzb lędźwiowy i ma ochotę #!$%@?ć kaszanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wtryskow: Chciałem to wrzucić wczoraj ale nie widziałem gifa :D
Trzeba przyznać, że robi to niezwykle podniecająco. Usta kobiety to narzędzie manipulacji - klasy premium - w znaczeniu niewerbalnym jak i całkowicie fizycznie, w sposób "namacalny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedna z lepszych stref u różowych :)
  • Odpowiedz
@wtryskow: Tak naprawdę to w wywiadzie Gal troche schrzaniła, bo nie wiedziała co powiedzieć to "zwaliła' to na Chrisa, dlatego raczej myślala coś w stylu "kurde, ale zepsulam i jeszcze zrzucilam wszystko na Chrisa"
Ale gif sam w sobie świetny ;) bez kontekstu byłbym zazdrosny mocno w przypadku jej meza
Marcines - @wtryskow: Tak naprawdę to w wywiadzie Gal troche schrzaniła, bo nie wiedz...
  • Odpowiedz
Ostatni komentarz przed Twoim to wrzucony film z tytułem WONDER WOMAN - Gal Gadot & Chris Pine Interview (2017) , to może być jakaś wskazówka, chociaż sobie głowy nie dam uciąć.
  • Odpowiedz