Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@thelukios na wykopie takie opinie znalazles?
Mi w czwartek zaksiegowali wplate ale do dzisiaj status realizacji to "w przygotowaniu". Paczka nienadana. Nr infolini nie odpowiada.
  • Odpowiedz
@shymko: na ten 27 1090 1043 0000 0001 3445 2453 wiesz co w razie w poczytałem o prawie bankowym, że można cofnąć już wysłany przelew a w razie w to mam zapisany regulamin sklepu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matizz290 przelew cofniesz ale tylko w sytuacji gdy nie zostal zaksiegowany na docelowym rachunku. Na ogol jest to kilka h od dyspozycji (w weekend troche dłużej). Zycze ci aby twoja konsola dotarla. Ja sie nie łudzę. Daj znać za pare dni.
  • Odpowiedz
ale wiesz konto bankowe musi być przypisane do kogoś i ktoś uprawniony do tego musiał to wypłacić więc jest szansa na odzyskanie pieniędzy
  • Odpowiedz
@shymko: i co nadal ci się nic nie zmieniło? mi napisali że jutro dostanę potwierdzenie wysyłki i nr przesyłki jak nic z tego to będę próbował od nich odzyskać dobrowolnie pieniądze a jak nie to idę na policje w poniedziałek
  • Odpowiedz
@shymko: zrób z tego znalezisko. Jedno już było, ale się nie przebiło, tym razem wrzuć na mirko i dobrze otaguj. Goście zrobili sobie stronę opineo.org.pl, która podszywa się pod opineo.pl, zgłosiłem to już im. Mnie nie #!$%@?, nie wierzę w pady do Xboksa za 80 zł, ale cwaniactwo trzeba tępić.
Jeśli ktoś robi stronę, co podszywa się pod znany serwis z opiniami, to raczej nie ma czystych intencji. Ale o ile
  • Odpowiedz