Wpis z mikrobloga

2017, Paryż, turyści w katedrze Notre Dame po ataku na policjanta w pobliżu. Polecenie trzymania rąk w górze wydali im policjanci poszukujący ewentualnych wspólników napastnika. Symboliczny obraz bezradnej, sparaliżowanej strachem Europy, uwięzionej w gotyckiej świątyni, symbolu dawnej potęgi.

#krotkahistoriajednegozdjecia #historiajednejfotografii #neuropa #bekazlewactwa
mybeer - 2017, Paryż, turyści w katedrze Notre Dame po ataku na policjanta w pobliżu....

źródło: comment_khmAM2NfAjbXqW1DUyyOR0mvlPHQv9lf.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mybeer: symbol czego? raczej chyba zrownowazonego, racjonalnego spoleczenstwa. Polacy by sie w szale zadeptali.... jak na promocji w Lidlu.
  • Odpowiedz
@BojWhucie: co za denny komentarz.Chodzi mi o to,że nie byl to przeprowadzony większy zamach,np jeden atakuje policjanta mlotkiem,odwraca uwagę od glównego celu a jego koledzy detonują się w katedrze,myśl trochę
  • Odpowiedz
zrownowazonego, racjonalnego spoleczenstwa


@pk347: O #!$%@?!

Tego się nie spodziewałem. Francja? Muszę przeczytać jeszcze raz! Już mnie chyba nic na tym świecie nie zdziwi...
  • Odpowiedz
@mybeer: pewnie,że nie,to jest po prostu polonofob,brzydzi się Polakami i Polską i zawsze będzie zachwalal inne kraje i ich mieszkańcow a w kierunku naszego kraju plując i stosując pedagogikę wstydu
  • Odpowiedz
pedagogikę wstydu


@Hamouma: o widze, ze nowe propagandowe okreslenie zostalo przyjete przez kolege. Powiem Ci, ze jeszcze nigdy nie spotkalem sie z kims az tak chlonnym na propagande. Idealnie w takt!
  • Odpowiedz
@pk347: obawiam się że rozważne społeczeństwo nie pozwoliło by na fakt że średnio ktoś w miesiącu wjeżdża w nich jakaś ciężarówką.
Btw skąd ta niechęć do własnego społeczeństwa ? Fakt nie mieszkałem we Francji, ale w Niemczech mogę ci powiedzieć że społeczeństwo za bardzo się nie różni.
  • Odpowiedz
obawiam się że rozważne społeczeństwo nie pozwoliło by na fakt że średnio ktoś w miesiącu wjeżdża w nich jakaś ciężarówką.

Przeciez to sa glownie ?grzechy? przeszlosci, pozostalosc po kolonialnych czasach itd. Na tamten moment nie mozna bylo wiedziec, ze muzulmanom bedzie odwalac w 2-gim czy 3-cim pokoleniu... bo wbrew wykopowej biegunce, wiekszosc "incydentow" to jest sprawka juz de facto obywateli tych krajow.

Btw skąd ta niechęć do własnego społeczeństwa ?


@Aeny:
  • Odpowiedz
@pk347: e tam wybrali już SLD - czyli w zasadzie prawdziwych komunistów - więc tego czepiać się nie będę. A czemu wybrali PiS - bo dla większości nie było kogo wybierać bo albo skompromitowane PO które złamało wszelkie obietnice wyborcze, albo Nowoczesna ( na którą głosowało większość mojej rodziny bo nie PIS ani nie PO ) ale dla większości społeczeństwa było to PO bis i tu w zasadzie mieli racje jak
  • Odpowiedz
@Aeny: zauwaz, ze komunistyczne zlogi z SLD w pore ruszyly czerepami i chyba mimo wszystko w momencie proby wykazali sie patriotyzmem i mysleniem o przyszlosci. Jednak wprowadzili PL do UE byli pronatowscy... czyli zarzucili kotwice, ktora trzyma nas (poki co) poza zasiegiem Rosji.. Gdybysmy mieli wtedy koalicje piso-kosciolkowa to dzis faktycznie moglibysmy byc na miejscu Ukrainy...
Zreszta co dzis robi PiS? IMO tak w praktyce to jest wieksza komuna niz zlogi
  • Odpowiedz