Wpis z mikrobloga

@OstrzeSprawiedliwosci: Krew mnie zalewa. Po programie w TVP Info zajrzałem na jedna z ulubionych grup. Pojawił się post w którym gość napisał ze siostra Magdy jest na grupie i można zadawać kulturalnie pytania może odpowie. Spytałem o najważniejsze: dlaczego Rutkowski a nie Lampart, dlaczego broni Markusa, co sądzi o komentarzu "nie wypytuj bo nagrywam" itd. No i dostałem bana. Za nie wygodne pytania. Do czego zmierzam-wydaje mi się ze gość który założył grupę to ktoś inny albo ten sam koleś zastraszony przez odpowiednie osoby. Jakiś tydzień temu zapowiadał ze będzie robił wywiad ze znajomym Magdy. Miał mieć ważne informacje. Później zniknął na tydzień. Po powrocie banuje wszystkich za konkretne pytania. Przed zniknięciem wrzucał przerobione zdjęcia Markusa na grupę. Ogólnie aż prosił się o sprawę w sądzie.
Wrzucam screen. Pewnie każdy go kojarzy. Jedna z większych grup.
Gregigregi - @OstrzeSprawiedliwosci: Krew mnie zalewa. Po programie w TVP Info zajrza...

źródło: comment_9EFEzQV7FpAIqKtmMaHdnanOZJgBoPxf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Widziałeś program na TVP Info? Kpina jakaś. Pamiętasz pewnie pierwsza zapowiedź. Ja osobiście straciłem nadzieje na rozwiązanie sprawy. Obym się mylił.
  • Odpowiedz