Wpis z mikrobloga

co za hipokryzja na wykopie, najpierw delegacje liściki z pozdrowieniami od WYKOP.PL potem ciśnięcie bo hurr durr magical zachowuje się jak niedorajda życiowa, no wow #!$%@?, oglądaliście go bo był typowym samcem alfa? Od początku było to widać. Ale chyba niektórym skoczył gul jak zobaczyli że taki przegryw zarabia w dzień tylko co inne korposzczury przesiadujące tutaj i do tego ma co dupić, to teraz wielka nagonka na niego. A niech zaprzestanie streamow, już widze ten lament na mirko. Może miał się jak Rafonix przemienić od patusa do ziomeczka z youtuba nagrywającego spoko gierki z innymi atencjuszami na tym portalu? Nawet mi Was nie żal.
#danielmagical
  • 10
@literak: Ja to widzę tak że kiedyś w Danielu było wiecej pokory i w ogóle było tak jakoś... naturalniej? Hmmm, trudno mi to określić ale łatwo zobaczyć kontrast między Danielem z kiedyś a z teraz, różnica wg. mnie jest znaczącą. Co widać na pierwszy rzut oka to stał się o wiele bardziej pazerny, jakbym pomyślał to by pewno było tego więcej, w każdym razie mam nadzieje że idzie zrozumieć ( ͡
@flajn: ale to jest naturalny odruch biorąc pod uwagę jego słaby charakter, a niech będzie pazerny - on nawet nie próbuje tego ukryć, a nawet jak próbuje to grzana jest z tych jego zagrywek typu "nie ma autobusów". Czego od niego wymagałeś? Co nie zmienia faktu że i tak póki co lepszego contentu odnośnie "dymów" nie ma na YT i powinniśmy go wspierać. A niech zbiera ten hajs za picie i
@flajn: @literak: Zawsze był taki; niesłowny, nieogarnięty, zmieniał zdanie, gadał głupoty itd., ale się nie zmienił. On po prostu już taki jest i za to go lubię. Poza tym święta prawda, czego od niego wymagacie? Gdyby był ogarnięty to przecież w ogóle nie byłoby streamów, bo kto normalny pokazywałby taką rodzinę i odwalał takie akcję, więc nie ma się co dziwić. Jak kogoś razi to polecam śmieszne telefony zadymka fiu
@literak Przecież Magical ma umysł biedaka i tak #!$%@? te pieniądze w momencik. Gadajcie na Rafonixa co chcecie ale ten przynajmniej odłożył przez rok tyle co Wy nie odłożycie razem zgromadzeni przez całe życie razem z Magicalem wzięci. Po za tym bk z brania Magicala na serio i tej wczuty xD