Wpis z mikrobloga

Arsenal zaakceptował €16 mln ofertę od Juventus za Wojtusia Szczęsnego, jeżeli to prawda i już rozmawiał z Wengerem to głupotą jest pozbywanie się niezłego zawodnika z potencjałem, który ma status HG i jest fanem Kanonierów grając dla klubu od 16 roku życia. Skoro obie dwójki odchodzą to wygląda na to, że Martinez zaliczy awans z numeru 3 na 2.

źródło: skysports
#plotkitransferowe #arsenal #juventus
Pustulka - Arsenal zaakceptował €16 mln ofertę od Juventus za Wojtusia Szczęsnego, je...

źródło: comment_V6VTvbu2IlRN90NX0br6YVlB7mtyyZHe.jpg

Pobierz
  • 7
@Pustulka: jeśli to prawda, to głupotą jest decyzja Szczęsnego. Buffon raczej nie kończy kariery w tym roku, a siedzieć na ławce i wychodzić tylko na kilka spotkań w roku bardzo pomoże Szczęsnemu w walce o numer 1 w bramce na mistrzostwach świata
@Pustulka: Nie wiem też co podkusiło samego Szczęsnego na taki wybór, rok przed mundialem spędzi grając w Coppa Italia i okazyjnie w Serie A i LM na słabszych rywali, pierwszym bramkarzem Juve zostanie dopiero po mundialu w Rosji kiedy Gigi zakończy karierę. Z perspektywy Juventusu to dobry ruch bo daje na ten moment dużo lepsza rezerwę niż Neto i bramkarza na 1-2 sezony po odejściu Buffona, bo jestem pewien że Juventus
@Pustulka: Może w Neapolu stwierdzili, że 16 mln za bramkarza to za dużo. Dla porównania Neto miał 14 występów w sezonie, także w Juve też ryzykuje grzanie ławy. Nie wiadomo czy on zostanie za rok stałym bramkarzem czy może jednak Juve zdoła kogoś potężnego ściągnąć.