Wpis z mikrobloga

Ciężkie jest życie ciężarówki w PL:
- gimby wyśmiewają, jakby po raz pierwszy w życiu widziały babę w ciąży;
- nie przepuszcza się nawet w kolejkach priorytetowych i w laboratoriach, choć jest wyraźnie napisane, że kobiety ciężarne mają pierwszeństwo;
- emerytki ryją się w kolejkę i myślą, że są sprytne, bo porobiły ciężarną;
- nie ustępuje się miejsca siedzącego.

Oczywiście są pojedyncze jednostki, które zachowują się bardzo kulturalnie i aż lśnią na tle tego buraczanego motłochu, z którym mam normalnie do czynienia. Za co im z całego serca dziękuję ;)
  • 10
  • Odpowiedz
@Dejna93: jeżeli są w dwupaku :P Ale tak szczerze, to puszyste Panie w ciąży mają jeszcze gorzej, bo po nich o wiele mniej widać, że są w ciąży. Przynajmniej na moje, bo ja wyglądam bardziej jak zagłodzone dziecko - cztery patyczki, głowa i wielki brzuchol ;)
  • Odpowiedz
@CrazyJunx: Co innego jak pani jest w zaawansowanej ciąży i może mieć problemy ze staniem z bólami kręgosłupa to nie ma problemu, a dopiero pierwsze oznaki, że będzie brajanek za 6/7 miesięcy
  • Odpowiedz
@Dejna93: tylko, że każda ciąża jest inna. Jedne Panie mają te bóle kręgosłupa już wtedy. Mnie na przykład ominęły, ale przy staniu robi mi się słabo. Jedne Panie wymiotują, a mnie chronicznie bolała głowa. Jednym Paniom trudno wejść po schodach, a ja mogę bez problemu iść na długi spacer - choć ledwo zaszłam w ciążę, nie byłam w stanie przebiec kilometra (wcześniej biegałam po 10 bez problemów). To jest naprawdę loteria
  • Odpowiedz