Wpis z mikrobloga

serio myślicie, że ludzie tak się czują na zachodzie XD?


@unstyle: nie wiem jak większość, więc może to odosobniony przypadek, ale na własne oczy widziałem ponad 50 letniego brytyjczyka, który w pociągu do przemyśla rozmawiał z kimś i stwierdził, że woli mieszkać w przemyślu właśnie, bo u niego to "ehh muslims..." i tylko pokiwał głową xd ma brytyjską emeryturę, więc może sobie pozwolić
serio myślicie, że ludzie tak się czują na zachodzie XD?


@unstyle: wszyscy moi znajomi którzy siedzą w Anglii w okolicach Londynu oznaczyli się na fejsie że nikt ich wczoraj nie rozmarował na masce ciężarówki albo zasztyletował nożem. Jak mieszkasz w kraju gdzie co 2 tygodnie musisz pisać swoim znajomym że nikt cie nie zamordował to jak to inaczej nazwiesz?
Pobierz
źródło: comment_G0dmdp7YH5OCOOI5TAw8jkeb2G4i1BhH.jpg
serio myślicie, że ludzie tak się czują na zachodzie XD?

@unstyle: przeprowadź eksperyment naukowy- wejdź w gęsty tłum w Londynie czy Paryżu, odpal małą petardę, krzyknij ALLAHU AKBAR i podziel się z nami wynikami. daj nam znać bezpośrednio przed eksperymentem na wypadek jakby cię jednak stratowali xD
może zostaniesz trochę poturbowany, ale pomyśl jaka korzyść dla nauki! zaproś też naukowców z #neuropa jako niezależnych obserwatorów
przeprowadź eksperyment naukowy- wejdź w gęsty tłum w Londynie czy Paryżu, odpal małą petardę, krzyknij ALLAHU AKBAR i podziel się z nami wynikami. daj nam znać bezpośrednio przed eksperymentem na wypadek jakby cię jednak stratowali xD

może zostaniesz trochę poturbowany, ale pomyśl jaka korzyść dla nauki! zaproś też naukowców z #neuropa jako niezależnych obserwatorów


@Sydney_Mobius: Zrób to samo w Polsce i gwarantuję ci, że efekt będzie mniej więcej taki sam. Nikt
@fortheworld: kocham tych polaszkow memiaszkow ktorzy produkuja masowo memiki w styl 0 DNI OD ZAMACHU BRAWO, merkelowa ze zjebotextem 'wincyj' i ogolnie robiacych z siebie pawiana dla plusow na trupach. do tego mapki gdzie nie bylo zamachow(napisy po angielsku dla niepoznaki zeby moze ktos pomyslal ze jakis powazny brytyjski dziennik zrobil a nie wykopek) i przekonywania ze u nas bezpiecznie i do nas beda miliony sciagac.
no tak niezupelnie wykopky, imigranci
Ciekawe ilu plusujących siedzi w jakiejś gównopiwnicy, w miejscowości, która może być słynna co najwyżej z produkcji dżemu jabłkowego i bezrobocia jak akurat nie załapałeś się na zakręcaniu słoików dżemu, ogląda co najwyżej pirackie seriale i marazm swojego życia na #!$%@? prowincji kontynentu i śmieje się do rozpuku z głupich Anglików czy Francuzów, że tak sobie świat urządzili.
Pewnie jakby zobaczyli swoje rosyjskie odbicia takich samych cepów śmiejących się z gejropy w
Coś mi mówi, że plusujący to Europę zachodnią znają z memów w internecie i artykułów na prawicowych gównoportalach.
Wbijcie to sobie raz na zawsze do głowy, w porównaniu z zachodem jesteśmy #!$%@?ą prowincją, zakałą kontynentu, wrzodem na dupie, trochę bardziej cywilizowaną wersją Rosjan. Nikt tu nie przyjedzie tylko dlatego, że wam się wydaje, że Europa ginie.

Giniemy to my, a Europa nam w dalszym ciągu odskakuje.
nawet wybuch glupiej petardy na zachodzie powoduje, że ludzie zaczynają się tratować, a Ty twierdzisz, że "Nie boją się".


@Siwulek: zrób eksperyment w Polsce na koncercie, czy innym typu zgromadzeniu ludzi, zobaczymy co się stanie, twój argument jest inwalidą
@unstyle hehe nawet ostatnio jakis małolat rzucil petardę na parkingu kolo marketu i jakos nikt nikogo j ie tratowal, ani nie uciekał. Byla tylko normalna reakcja, jak czlowiek sie przestraszy naglego halasu. To n ie cywilizowana europa, zeby bac sie zamachow.
@fortheworld: Prawda jest taka, że pracując w korpo i uskuteczniając po europie troche #podrozezkorpo i samemu mając gości z wielkiej heuropy - widzę, że coraz wyżej ocieniają Polskę. Nawet szlajając się w sobotę po wrocławskim rynku spotykam sporo obcokrajowców, którzy uczą się polskiego. Kilka lat temu to było nie pomyślenia. Teraz to francuzi chcą na wczasy przyjeżdżać do Polski. Chwała!
@Siwulek: petarda pod parkingiem XD tak bo tutaj jak rzucę na osiedlu petardę to ludzie zaczną uciekać do domów z dziećmi a sąsiedzi zaczną wiwatować allahu akbar, szkoda czasu na was, żyjcie dalej w złudzeniu, że Europa zachodnia umarła, ludzie giną codziennie przez ścinanie głów, a Polska jest rajem na ziemi aktualnie, rusz dupę ze swojej wsi przejedź się na wycieczkę i zobacz jak ludzie są zastraszeni XD
@unstyle W Belgii na zadupiu to moze i jest w miare bezpiecznie. Przejdz się do klubu w Antwerpii w weekendową noc. 78% ciapakow, ktorzy zaczepiają normalnych ludzi.
@Siwulek: To idź do lepszego klubu, mam w robocie 40 letniego typa, co się bawi po klubach weekend w weekend i jeszcze nie słyszałem, o żadnych problemach, nie mieszkam na zadupiu a problemów nie mam, żeby chodzić po "ciapatych" dzielnicach
@fortheworld wszystko ok, tyle że wtedy przeciętnych Polaków nie będzie stać na życie tu i będziemy musieli uciekać z ojczyzny na wschód. A jak się ci oświeceni Europejczycy tu zjadą to zrobią z Polską to samo co u siebie.
Przez pół roku wynajmowałem pokój w Londyńskiej dzielnicy whitechapel - jest to największe skupisko muslimów w UK w której według polaczkowych zakutych łbów obowiązuje prawo szariatu, a policja nie ma tam wstępu xD Po pół roku nie tylko przeżyłem ale tez twierdzę, że było tam bezpieczniej niż wśród warszawskich potomków husarii żyjących w zamkach z wielkiej płyty xD