Wpis z mikrobloga

#shingekinobahamut - narracja Niny na początku jednocześnie jest zabawna i smutna. Drobne scenki jak się dostosowuje do nowych, hmm, warunków wyglądają naprawdę dobrze. O #!$%@? ona śpiewa "Happy Birthday" po angielsku xD Zapuszczony Favaro wygląda zbyt poważnie jak na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) O flashbacki z tego jak poznał Ninę. Ech, jego powrót jest tym lepszy ile epizodów musieliśmy na niego czekać. Tła i animacja w tym odcinku są top tier. W sumie nieźle pokazali, że przez te lata zrobił się z naszego rozrabiaki całkiem niezły wojownik. Favaro plays it cool, aż żal że tego nie puścili jak odchodził w stronę zachodzącego słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ( ͡ ͜ʖ ͡) O w demonicznym burdelu mamy kolejną znajomą twarz z pierwszego sezonu. Znów pojawiają się kluczowe pytanie - czy Mugaro to trap, czy nie trap? Tak krzycz o tym, że planujesz ucieczkę z więzienia na cały głos xD Jeszcze brawa dostała xD Also scena po napisach, gdzie Rita zmienia się w Mary Poppins ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sakuraquest - somen... to brzmi niepokojąco blisko innego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im mniej personal-dramy i więcej tego na czym powinno się skupiać to anime tym lepiej na tym wychodzi. W Shirobako te dwie części były lepiej rozłożone w stosunku do siebie, tutaj miejscami jest z tym problem. Ale doceniam takie smaczki jak to, że ludzie nie chodzą w jednych ciuchach co odcinek i jak normalni ludzie je zmieniają. No i fajnie, że używają chętniej muzyki - od razu jakoś lepiej się śledzi dialogi. Czemu jak zawsze oglądam anime późnymi wieczorami to muszą pokazywać smacznie wyglądające żarcie? (,) Aż przypomniały mi się filmiki z tą babką co miała robociki wykonujące kiepsko różne czynności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszy sposób na wyznanie miłości? Wbiegnij wybrance serca pod samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) O nie - pojawia się znów moje nemesis w postaci kiepsko wyrenderowanej roślinki :| Kiepskie CG odbiera mi smak życia - te sprzęty kuchenne pozbawione cienia wyglądają jakby się unosiły nad blatem. Ten łysy dziadek, który siedzi tam w biurze miał chociaż do wypowiedzenia chociaż jedną kwestię wcześniej? xD O #!$%@?, jak zaczęła ściągać spodenki ta scena miała mocno creepy wydźwięk xD Ten festyn przypomina mi organizowane u mnie Święto Chleba, gdzie też można się #!$%@?ć różnych pyszności za free lub za jakieś marne grosze. Lol, ta maszyna xD

#anime #jaqqubizarrecontent
jaqqu7 - #shingekinobahamut - narracja Niny na początku jednocześnie jest zabawna i s...

źródło: comment_upaHdAvK949AUP7aHWEeZOuhyWoqwT6D.gif

Pobierz
  • Odpowiedz