Wpis z mikrobloga

Miruny, moje doświadczenia z konsolami to #ps2 i #gtasanandreas (pozdrawiam jednego obserwującego) sprzed około 8 lat, potem zupełnie nic, a tym razem chciałbym rozpocząć przygodę na nowo z #ps4 i wreszcie odkryć #gta5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Euro mają taki sprzęt http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-slim-500gb.bhtml za 999zł, warto? Mam wolne kilka cebulionów i się zastanawiam nad zakupem.

#konsole #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Zapłać przez Visa Checkout to będziesz miał 100 zł zniżki.

Tzn. powinieneś, mi za cholerę płatności nie chciało zaakceptować ale chyba jestem osamotniony. Po tygodniu użerniania się z przemiłą, acz bezsilną pomocą stwierdziłem, że kupię drożej ale jak człowiek.
  • Odpowiedz
@Ortheon: dzięki za hint. Może Skorzystam. Mi chodzi bardziej o to czy jest to sprzęt warty swojej ceny? Zakładając, że będę grał w 3-4 gry max i spędzał kilka godzin w tygodniu obżerając się czypsami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Mam konsole ponad trzy tygodnie, ograłem kilka gier i jestem cholernie zadowolony. Cichy sprzęt, masa gier ekskluzywnych, wygodny pad, całość działa dobrze i nie sprawia żadnych problemów. Jedyną wadą dla mnie jest potrzeba wykupienia abonamentu by pograć w multi, ale konkurencja również wymaga płacenia za multi.
Ja bym brał.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: zdefiniuj wart swojej ceny. Jak masz walający sie hajs to nawet kupno switcha dla zeldy ma sens. Jak musisz zebrać od mame to lepiej zostać przy kompie. Wszystko zależy od tego ile wart jest twój czas.
Jak lubisz gry ogólnie i nie chcesz przeoczyć czegos zajebistego bo exclusive to warto.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: a właśnie, w krk jest jeden sklep z używanymi grami który ma też nowe konsole i sprzedaje zestaw taki co niedawno był na promocji, 1400zł slim 1TB + uncharted 4, last of us i driveclub. Jak jesteś z krk albo masz taki u siebie w mieście to możesz rozważyć

nie twierdze że musisz, pokazuje perspektywy różne
  • Odpowiedz