Wpis z mikrobloga

Pytanie do #audioboners. Za poradą audiomirków zakupiłem do laptopa SMSL M2 i jak z początku nie słyszałem większej różnicy, to teraz nie wyobrażam sobie słuchać muzyki bez tego ustrojstwa. Jednak głód rośnie w miarę jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nadal mi mało, bo Takstary HD6000 nie leżą mi do końca - wg mnie grają na tym samym poziomie co CALe (z których to się przesiadłem oczekując lepszych wrażeń) i są koszmarnie niewygodne. Polecicie jakieś rozsądne mid-endowe słuchawki, które rzeczywiście potrafią zaskoczyć? Tutaj moją uwagę przykuły AKG K240 MKII, ale nie wiem gdzie mogę ich posłuchać w Warszawie. #sluchawki #audio
  • 1
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: dla mnie AKG K240 w połączeniu z Prodigy Cube Black grają strasznie sucho - ale to pewnie kwestia samego wzmacniacza i OPA, dużo lepiej grały na ruskich lampach u ojca. Zależy też, co masz na myśli mówiąc mid-end - chodzi mi konkretniej o przedział cenowy. :)

Ja generalnie zawsze byłem fanem słuchawek zamkniętych, ale jak już raz spróbowałem półotwarte to... życie się wywróciło do góry nogami.