Wpis z mikrobloga

Hejho i cześć! Zapraszam do udziału w #rozdajo z okazji tego pięknego dnia, bo któż nie będzie cieszył się jak dziecko kiedy zostanie zwycięzcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko odbywa się na koszt chińskiego sklepu z telefonami #ibuygou, który to wysyła bardzo szybko DHLem, oferuje opcjonalną gwarancję w serwisie we Wrocławiu oraz ubezpieczenie od opłat celnych również ma w swojej ofercie. ʕʔ

Nagrody:
1x Powerbank Xiaomi 10 000 mAh
1x Słuchawki Piston Xiaomi Basic

Zasady proste: wśród osób plusujących ten wpis Mirków i innych śliwek, którzy także dołączą do grona obserwatorów mojego kuponowego tagu #ibuygoukupony, wybiorę dwie osóbki przez mirkorandom dnia 04.06 o godzinie 20:00 i to im wręczone nagrody zostaną powyższe.

Zapraszam przy okazji do kuknięcia na prowadzonego przeze mnie ->ARKUSZA Z KUPONAMI<- na telefony #xiaomi właśnie pod tagiem #ibuygoukupony :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem kilku telefonów w jednym zamówieniu oraz połączeniem zniżek - zapraszam na PW lub na FB Ibuygou Poland a na pewno się dogadamy.

Serdecznie zapraszam do zabawy oraz do zakupów na iBuyGou !
Enjoy ʕʔ !
Ibuygou - Hejho i cześć! Zapraszam do udziału w #rozdajo z okazji tego pięknego dnia,...

źródło: comment_3MxI4mXmIf9GEHvPpG3804lpWAjK2Rj6.jpg

Pobierz
  • 28
@OrionFOTL
@Andczej
Jeśli wykupił opcje gwarancji EU na dwa lata, to ewentualna naprawa powinna się odbyć we Wrocławiu lub Barcelonie. Jeśli jednak usterka będzie powazniejsza lub serwis zachoruje na brak części, to wtedy odsyłka do Chin, ale pośrednio przez któryś z serwisów w Eu, więc my się tym nie kłopotamy :)
Zapraszam przy okazji do kuknięcia na prowadzonego przeze mnie ->ARKUSZA Z KUPONAMI<- n


@Ibuygou: masz błędy w tym arkuszu. Przykładowo, klikam na Note 2 (6/128), to wyświetla mi się strona z modelem 4/64...