Wpis z mikrobloga

Hej antyspamowe świry, nie wiecie jak na #hosting #mydevil wyciąć w cholerę wszystko co ma problem z SPF? Bo w nagłówkach #spamassassin coś tam oznacza, ale za cholerę tego przez wbudowany w webmaila system nie idzie złapać.

Przykładowy nagłówek:

X-Spam-Level: **
X-Spam-Status: No, score=2.4 required=5.0 tests=DCCCHECK,HTMLMESSAGE,
RDNSNONE,TSPFHELOPERMERROR,TSPFPERMERROR,URIBLBLOCKED autolearn=no
autolearn
force=no version=3.4.1

Hej @MyDevil, bo to u was i trochę wkurzające.

W filtrach nie ma opcji nagłówka, z "treści" nie reaguje na ww. tagi, a opcja z "..." w ogóle się nie chce zapisać.

https://i.imgur.com/hO1FzZy.png?1

#serwery
#spam
Pobierz TwigTechnology - Hej antyspamowe świry, nie wiecie jak na #hosting #mydevil wyciąć w ...
źródło: comment_jJ8ondBcIcNcZZUNHKw3HGpaHuQuMqCH.jpg
  • 6
@TwigTechnology: działa opcja "...", po jej wybraniu wystarczy w nowe okno wpisać "header" aby dotyczyło to nagłówków, po treści również testowe nam filtruje (testowane przeniesienie do innego katalogu). Problem musi być gdzie indziej, napisz do nas na pomoc@mydevil.net z adresu kontaktowego dla usługi abyśmy sprawdzili dodane regułki.

Można też ustawić własne reguły punktowe, przykładowe regułki dla "polskiego" spamu można znaleźć na stronie: https://zabojcaspamu.pl/local.cf.reguly.ZABOJCASPAMU (nie wszystkie z nich się nadają, wszystko zależy
@MyDevil: dobra, chyba mam błąd. Nie da się (?) w Roundcube mieć innych reguł niż taką z "...". Jeżeli mam jakieś z wyszukiwaniem w treści, to taka z "..." się nie zapisuje. Sprawdziłem na innych kontach i innych przeglądarkach.

Natomiast jeżeli jest tylko jedna reguła z "..." wtedy header obok nie tylko się elegancko zapisuje, ale i ląduje na rozwijanej liście. To raz.

Ale chciałbym wrócić tego całego skryptowania - na
@TwigTechnology: sieve-connect to skrypt, klient sieve więc wystarczy skorzystać z niego po zalogowaniu się na konto poprzez SSH.
sieve-connect adresserweramail:4190 --notlsverify -u adres@email

wysyłka skryptu:
put nazwapliku

aktywacja:
activate nazwa
pliku

Więcej informacji:
sieve-connect --help

Ale masz dostęp do pliku skryptu bezpośrednio poprzez katalog sieve właśnie w podanej przez Ciebie lokalizacji więc nie musisz używać sieve-connect.

Tak, po kontakcie mailowym możemy nowe konto założyć na s9, przenieść dane, nie pobieramy