Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jaka akcja xD
Przysnęłam sobie teraz, budzi mnie telefon - obcy numer.
Odbieram, jakaś baba się na mnie drze, ja pół przytomna.

- Halo ktoś dzwonił do mojego narzeczonego z tego numeru!!!
- CO?
....
- Ja nie życzę sobie, żeby pani do niego wydzwaniała! KIM PANI JEST?!
i dalej coś się drze

Nic nie mam na sumieniu i w życiu nie wydzwaniałam do nikogo, do obcych ludzi, chyba że do lekarza się umówić, nawet pitcę zamawiam online jak już xD, więc się #!$%@? rozłączyłam, nie będę słuchać zjebów od obcej osoby niesłusznie.

Minutę później dzwoni moja bratowa i mówi mi, że właśnie miała dziwny telefon.
- Ja też o.O
Okazało się, że identyczny. Mówi mi, czekaj Twój brat dzwoni. Właśnie dostałam smsa, że do niego też ktoś wydzwania. Czekam na "wynik" i w ogóle wtf, wirus na komórce, jaja?

A może mi to się śni, chory zbieg okoliczności.

Baba dzwoniła z normalnego nr, nie zastrzeżonego, mam to gdzieś zgłosić za nękanie czy coś?

##!$%@? ##!$%@? #telefon #logikarozowychpaskow
aloszkaniechbedzie - Ja #!$%@? jaka akcja xD
Przysnęłam sobie teraz, budzi mnie tele...
  • 17
  • Odpowiedz
ej #!$%@? serio miał ktoś to z was? bo 3 telefony z rzędu takie same do osób które się znają to coś nie tak

wątpie, że mamy kogoś tak #!$%@? w znajomych, żeby nam takie jaja robił

trochę w szoku #!$%@? jestem czeski film
  • Odpowiedz
@Lookazz @homeostaza @Dolan @patrizio00 @MeS_ @Dpdp @MiltonSquire @Destylator_bigosu @MirkoFanatyk @magucio @takafaza @dmdepeche @Askaukalis @IcyHot @Dawixo @DziewczynaMirka @ZwyczajnyAnanas @Pogromca_Wdow_i_Sierot @ButelkaBezKaucji

tak jak napisali użytkownicy powyżej, nie ma nic ciekawego w historii
jest to jakaś appka do robienia ludzi w bambuko, to samo od razu mój brat powiedział
jeszcze na andku to jest płatne, my - 3 "ofiary" siedzimy na iOS

nie bałam się tego telefonu, bo wiem, że nic nie zrobiłam, ale dopóki
  • Odpowiedz
@WolfSky: no straszna, ja, brat / bratowa jesteśmy już "wiekowi" w stosunku do takich numerów, więc nikt mi nie przychodzi do głowy, kogo "stać" na takie przedszkole, śmiem twierdzić, że to jakoś losuje numery, jedyne co to chciałabym zablokować działanie takich chorych appek, lecz do wczoraj nie miałam świadomości, że takie badziewie istnieje
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Ja mam aplikację "Odebrać telefon?" i pokazuje mi, gdy dzwoni jakiś obcy numer, czy to coś, czego nie chcę odebrać. Ściągnęłam to z myślą o telemarketerach, od razu daję numer do blokady, też dzięki tej aplikacji i mam spokój. Myślę, że mają też w bazie właśnie takie rzeczy jak te dowcipy.
  • Odpowiedz