Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot! Trzy dni po #korektawzroku, pierwszy dzień jak wyszedłem spod koca i jestem w stanie wklepać parę linijek na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koniec z soczewkami i okularami. Niech żyje postęp cywilizacyjny! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Z tej okazji #pokazmorde w kiblu z nowymi oczami. Jak na razie poza lekkimi rozmyciami sprawdzają się nieźle, polecam ()

#chwalesie #nowywzroknowaja
Dorogon - Mirki pijcie ze mną kompot! Trzy dni po #korektawzroku, pierwszy dzień jak ...

źródło: comment_vvwp2hViP5MQNf82SC1sjgvVVREcMEDC.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Dorogon: Ile taki zabieg kosztuje ? robią na żywca ? Jak się widzi, lepiej niż w okularach czy tak samo, gorzej ?
Możesz to opisać trochę jak to wszystko wygląda, bo też się tym interesuje. Jaką miałeś wadę ?
podobno jest duże ryzyko i efekty uboczne.
  • Odpowiedz
@Dorogon: Czyli 7000 za dwoje oczu? Gdzie robiłeś i jak wyglądała procedura? Może zrób jakiś osobny wpis? Byłbym ciekawy jak wygląda to krojenie oczu xD
  • Odpowiedz
@brzytew: mialem operacje ponad 6 lat temu z -5 i do tej pory nic sie nie pogorszylo :)
@Nivele: nie doznalem takowego :)
@WielkieDablju: od siebie polece okolaser w warszawie na grzybowskiej
@r5678: nie ma sie co zastanawiac :) ja Ci moge opisac jak to sie dzieje :) idziesz kldziesz sie znieczulaja Ci oczy l, zaklada wichajstra takiego co bys nie mrugal scina rogowke uderza laserem i po
  • Odpowiedz
@Marellion: Słyszysz jakieś głosy?

a gdzie robiłeś? Dosyć tanio, trochę dziwnie.


W Weissklinik w Chorzowie. Tanio bo jak pisałem, promocje mają - 1250 zł taniej wychodzi. W sumie promocja jest do 30 czerwca więc można się jeszcze załapać.

tylko czy moja wada się nadaje :f


Musiałbyś mieć jakąś hardkorową wadę typu -10 żeby się nie załapać.

Jaka metoda laserowa i ile hajsu


Już pisałem, ale powtórzę - EBK, w sumie 3750
  • Odpowiedz
@Vickers213: W ogóle, gdyż szansa na jakieś poważne konsekwencje jest znikoma. Już prędzej mnie auto potrąci na przejściu dla pieszych, a przez ulicę również nie boję się przechodzić :D
  • Odpowiedz