Wpis z mikrobloga

#littlewitchacademia - lol, zaczynamy odcinek od protestów piłkarskich, jak widać świat LWA jeszcze nie ma goal-line technology ani powtórek wideo ( ͡° ͜ʖ ͡°) O kolejny drobny hint co do planów Croix. Ktoś tutaj jest fanatykiem zupek chińskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma to jak starożytne opisy, które niby mają prowadzić wybrańca do celu, a jednak jedyne co robią to jeszcze bardziej gmatwają sytuację. Ech, Akko nawet nie wiesz jak blisko jesteś Chariot xD O ciekawe, że sięga najpierw do literatury w poszukiwaniu znaczenia (jak widać, nie tylko mnie to zaskoczyło). Ech Akko - jeżeli ktoś wygląda jak villain, ma kwaterę główną jak villain, ma styl bycia i mówienia jak villain może jednak powinny ci się trybiki w głowie poruszyć, że to jednak może być villain? O flashbacki dotyczące wspólnej przeszłości Chariot i Croix. Ok zaczynam łączyć fakty co ona chce ostatecznie osiągnąć i właściwie jest bardziej anty-hero niż złoczyńcą z tej perspektywy. O i odrobina przyjemnej sakugi. Zakończenie odcinka bardzo dobre i widać, że jesteśmy już bardzo blisko finału.

#uchoutenkazoku - tak jak się w poprzednim sezonie domyślałem, że matka Yasaboru nie zdawała sobie sprawy z prawdziwych intencji Souna. O Yajiro powoli odzyskuje władzę nad transformacją, ale jak widać przyzwyczajenia z bycia żabą jednak trochę utrudniają mu poruszanie się. Uwielbiam te ciepłe, rodzinne sceny w tym anime <3 O najstarszy syn Ebisugawy to jednak naprawdę całkowite przeciwieństwo ojca. Ale scenka z wyproszeniem kary mnie rozniosła xD Fryzura w koronę xD Trafił swój na swego i shipy same się piszą - scena między Benten a Nidaime ciekawe i jestem zaintrygowany co dalej z tego wyniknie (przede wszystkim dlaczego ten drugi wrócił do Kyoto). W sumie bardzo ciekawie wyglądają te stoliki barowe w stylu japońskim, gdzie siedzisz na wysokości podłogi a pod blatem jest miejsce na opuszczenie nóg (chociaż przy wstawaniu może być to trochę niewygodnie, z drugiej jednak strony eliminuję potrzebę krzeseł). Zmieniło się to w dość niekomfortową scenkę, jednak dobrze wiedzieć, iż śmierć ojca wciąż im mocno ciąży. Rozmowa pomiędzy Yasaburo a Yajiro bardzo mi się podobała. Lol, MC zaszył się gdzieś w górach, powoli chyba nadchodzi czas jak będzie musiał trochę dorosnąć pomimo swojej bardzo luzackiej natury. Dialog z Kaisei jest taki awwww () Takiego obrotu sprawy i wyjaśnienia dlaczego nie chce się pokazywać Yasaburo się nie spodziewałem. Kolejny rewelacyjny odcinek, aż szkoda, że jeszcze tylko kilka zostało w tym sezonie.

#anime #jaqqubizarrecontent
jaqqu7 - #littlewitchacademia - lol, zaczynamy odcinek od protestów piłkarskich, jak ...

źródło: comment_a9mErEYD3obSfNkc7ARHp4UiLUgAAfi0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Miałem styczność ze spoilerami do Uchouten Kazoku (m.in. o przeszłości Nidaime) zaraz po starcie tego sezonu i jak na razie się sprawdzają, ale w żaden sposób nie umniejsza to mojej satysfakcji z oglądania tej serii. Po tym można poznać dobrą historię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz