Wpis z mikrobloga

@Trotyl07: Neuropa to siły dobra desperacko walczące z zalewającą Wypok falą zła. Ostatnia skała rozsądku w morzu głupoty. Legenda obrosła tysiącem mitów i milionem kłamstw. To bohaterowie, na których Wypok nie zasługuje, ale których potrzebuje. Neuropa to łopata w ciemności, strażnik na murach wykopaliska, ogień, który odpędza globalne oziębienie, światło, które rozpędza mroki niewiedzy, róg, który budzi śpiących do zakopywania, tarcza, która osłania Wypok. Jeśli masz problem, jeśli moderacja nie
  • Odpowiedz
@Trotyl07: neuropa, czyli z niemieckiego "nowa europa" to taki faszystowski program mający i tutaj zwolenników. Który ma polegać na zrobieniu gównianej masy z europejskich społeczeństw, tylko po to żeby tą gównianą masę móc łatwiej zmieszać z błotem, wmawiając im że to jest właśnie wolność i przyszłość.
Gwałty, aborcje, eutanazje... i wszystko inne co sprowadza człowieka do ścierwa, to ich myśl przewodnia.
Można też śmiało porównać neuropę z neuropatią, czyli chorobą
PajonkPafnucy - @Trotyl07: neuropa, czyli z niemieckiego "nowa europa" to taki faszys...

źródło: comment_L8Qow2vz0s1T1dR6hJkK35X8gvtcM4Cl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ItowerYOU: nie ma żadnej neuropy. Moje jest takie, że jest uwsteczniającą i szkodliwą ideologią, ale tak jak katolicy nie są w 100% definiowani #!$%@?ą wiarą i szeregowy katolik nie wypełnia wszystkich jej nakazów, tak samo szeregowy muzułmanin.
  • Odpowiedz
@Majk_: wybacz ale nie zrozumiałem trochę twojej wypowiedzi. po pierwsze dlaczego negujesz istnienie neuropy mimo że sam powyżej zachwalasz ja jako "bohaterów"? po drugie jak rozumiem jesteś lewicowcem. dlaczego wiec większość osób mających podobne poglądy do ciebie popiera masowa imigrację ludzi wyznających "szkodliwa i uwsteczniajaca" ideologię do europy? czy nie wystarcza wam koegzystencja z uwstecznionym i opętanym jakimiś urojeniami katolickim ciemnogrodem? gdybym był na waszym miejscu dazylbym raczej do całkowitego
  • Odpowiedz
Co to #neuropa?


@Trotyl07: Wyobraź sobie sączek będący niczym filtr do kawy, do którego wkładasz cały znany Ci świat który oddziela dobro od zła, ziarna od plewów, PO od PiSu, a do dzbanka z tego wyimaginowanego filtra spływa piękno, dobro, zostawiając na powierzchni całe zło tego świata. Tak tym dzbankiem właśnie jest #neuropa.
  • Odpowiedz