Wpis z mikrobloga

Mireczki,
mój samsung już dogorywa i tak się zastanawiam między zakupem mi mix lub mi6. Specyfikacje ok, cena ok. Ale tak się zastanawiam w dwóch kwestiach.
Czy macie jakieś problemy z zakresem częstotliwości? Tzn czy w porównaniu z telefonami przeznaczonymi na nasz rynek będą problemy z połączeniem?

I drugie pytanie. Swojego samsunga mam już prawie 3 lata. Poprzedniego miałem chyba 4. Oba bez większych przebojów w czasie użytkowania. Moja dziewczyna za to odradza mi Xiaomi ze względu na to, że to telefony których się używa 1-2 lat i padają (przynajmniej taka jest opinia o tej marce między Chińczykami). Jakie macie doświadczenie w tej kwestii?

pozdro
#xiaomi
  • 7
Mi coś zawsze się psuje po pół roku ale dla mnie to nie problem bo siedzę na średniej półce i wymieniam co pół roku mi4>Mi4c>note 4x

LTE mam nazwę na swoim zadupiu także nie ma problemu. A jak chcesz wydać więcej niż 600zl na xiaomi to radzilbym na ibougoy czy coś takiego bo tam gwarancja jest w serwisie oficjalnym we Wrocławiu
@wisnia6666: Mi6 jeszcze niewiele osób miało w swoich rękach, bo to całkiem nowy telefon. Nie obsługuje LTE 800MHz, ale beZ niego LTE też będzie działało zwlaszcza w duzych miastach, poza nimi przełączy się automatycznie w tryb 3G. Tera chyba wszystkie telefony są robione tak, by je po 2 latach wymieniać, ale.powinien wytrzymać przy normalnym użytkowaniu więcej czasu. Teraz Mi6 to wydatek ok 430$.
@brzytew: gwarancja z Ibuygou jest realizowana we
A jak chcesz wydać więcej niż 600zl na xiaomi to radzilbym na ibougoy czy coś takiego bo tam gwarancja jest w serwisie oficjalnym we Wrocławiu

@brzytew we Wrocławiu nie ma oficjalnego serwisu ;-)
Aktualnie najbardziej oficjalny serwis (z dystrybucji ABC Data) to SBE, który znajduje się w Piasecznie.