Wpis z mikrobloga

Nie no na moje to Mamed akurat wygrał, miał pod kontrolą prawie całą walkę, druga runda delikatnie dla Borysa, pierwsza wyraźnie dla Mameda, trzecia była wyrównana, delikatnie może pod Borysa, ale obalenie i pare ciosów tutaj bym dał remis, więc po 3 rundach po wyraźnie wygranej pierwszej i tylko delikatnie przegranej drugiej jest Mamed. Tyle.

Większa beka to była z tego sędziowania w tym pojedynku Jurasa, bo tam to #!$%@?ł 100% a sędziowie #!$%@? Predatora.

#ksw
  • 6
@Skorupczak: Miał cały czas dominującą pozycję, oddał ze trzy ciosy tym kopnięciem spadającym (czy jakoś tak, no #!$%@? z partyzanta, bo nie jestem ekspertem od MMA :D). Borys za to w pierwszej rundzie nie zrobił NIC i był w gorszej pozycji przez całą rundę. Dlatego WYRAŹNA wygrana, bo nie ma żadnych podstaw, żeby dać ją Boysowi.
@Hadzi myślę ze wygrana M w pierwszej rundzie moze i była, ale delikatna. W drugiej B niemal go zniszczył, pięknie go punktowal. To bylo zdecydowane zwycięstwo. W trzeciej oboje dawali radę, ale myślę ze jakby to jeszcze minutę potrwalo to M by wygrał. Sorki za skróty ale android here