Wpis z mikrobloga

Dobra ostateczne podejście do pękającego sufitu w bloku z wielkiej płyty. Wszystko wykute ,brak luźnych elementów.Teraz w planie jest porządne zagruntowanie tego co widać. Następny krok to porządne wypełnienie tego klejem elastycznym do płytek w 2 etapach tzn: wpierw głębokie szczeliny a jak porządnie wyschnie to druga warstwa tak żeby zostawić miejsce jeszcze na gładź. Nie zamierzam dawać żadnych siatek ani flizelin. Ktoś coś podpowie? Wszystkie uwagi mile widziane. #remontujzwykopem #remont #praca
n.....9 - Dobra ostateczne podejście do pękającego sufitu w bloku z wielkiej płyty. W...

źródło: comment_RZdB3OyDcgcqIlSA7cuw6Tm0y1BxF4MV.jpg

Pobierz
  • 13
@niewiem1979: Przerabiałem temat wielokrotnie, wiele zależy czy to miejsce dalej pracuje w zależności od różnicy temperatur czy już stoi. Pierwszy raz w tym miejscu łatasz? Możesz tak zrobić a jak za parę lat znowu wyjdzie to wal siate na całość. Sam sie zdziwiłem jak kilka lat temu nie rozwalałem drobnego pęknięcia tylko wyżłobiłem na kilka mm i wcisnąłem akryl żeby na szybko ogarnąć z myślą o późniejszym ogarnięciu tematu porządnie... Akryl
@niewiem1979 jak to juz tak rozryles to rob klejem tak jak piszesz,jesli wyjdzie znowu to daj takjak Nivele, czyli akryl. Ja nawet kg w nowym budownictwie w naroznikach robilem bez tasm itp, 3 rok idzie i nic.