Wpis z mikrobloga

TYPY DO AKO NA DZIEŃ 27.05.2017r.

Post testowy (jak będzie zainteresownie będziemy kontynuować)

Idea jest taka, że wstawiamy w miarę pewne typy potem kleimy z tego ako 3-5 zdarzeń i ogrywamy buka

Zasady:
- jedna osoba wstawia jeden (maksymalnie 2 typy) które według niego mają największą szansę wejścia
- minimalny kurs to 1,5
- mile widziana krótka analiza żeby zaoszczędzić czasu innym osobom

#mirkoako #bukmacherka
  • 16
  • Odpowiedz
Kispest Honved - Videoton FC
TYP: BTTS @1,8
W ostatniej kolejce węgierskiej ekstraklasy zmierzą się ze sobą drużyny z pierwszego I drugiego miejsca. Obie mają po 62 punkty i ten mecz rozstrzygnie kto zostanie mistrzem.
  • Odpowiedz
Bologna – Juventus
TYP: 2 @2,0
Podobnie jak wyżej ostatnia kolejka z tym, że te drużyny już o nic nie grają. Juventus z mistrzem, Bologna pewna utrzymania. Juventus może chcieć się oszczędzać z powodu finału ligi mistrzów ale myślę, że mimo wszystko będą chcieli wygrać.
  • Odpowiedz
@nietopies: Co do pierwszego typu, to co sugeruje to że obydwie drużyny strzelą bramkę ? Miejsce które zajmują ? Ilość punktów ? Sorry ale nie.
Co do drugiego typu, może chcieć się oszczędzić ale będą chcieli wygrać. No to w końcu co ?
Zero konkretów i argumentów popartych wiedzą lub/i statystykami.
Bez spiny mirku, ale jeżeli jest w planie coś takiego, to wysil się trochę bardziej i poczytaj o danym meczu,
  • Odpowiedz
@Terebellum: Jakby zawsze statystyki mówiły o końcowym wyniki to byłbym bogatym człowiekiem xD Co do pierwszego, myślisz, że któraś drużyna odpuści mistrzostwo i będzie się bronić? Co do drugiego to przez 20 lat Bologna tylko dwa razy wygrywała z Juventusem. Wtedy to nie był ten Juventus co teraz. Faktycznie bezpieczniej dać 2 DNB albo X2 ale wtedy kurs jest śmieszny. Bez choćby minimalnego ryzyka nie ma sensu stawiać bo na dłuższą
  • Odpowiedz
@nietopies: W gwoli ścisłości bukmacherka się opiera głownie na statystykach, w dalszym planie jest forma, mobilizacja itp. Patrz i co do drugiego to już podajesz jakąś statystykę na której można oprzeć swój typ. Co do P.S. to daruj sobie chłopie taką ironię, jak się za coś zabierasz to weź za to konkretnie. Ja nie mam czasu na ten moment na wyszukiwanie meczów i analizowania ich. Gram sobie dla przyjemności 1-2 mecze,
  • Odpowiedz
@Terebellum: To nie wiem po co się udzielasz jak nie chcesz z tego korzystać. Ja daję mecze i typy z ludzkim kursem które według mnie mają szansę wejść, a czy ktoś zagra 1,5 gola czy btts to już jego sprawa.

Czyli piszesz, że bukmacherka opiera się na statystykach? Co przez to rozumiesz? Jak drużyna strzela przez 10 meczów po 2 bramki to jest pewne, że w 11 meczu też strzeli 2?
  • Odpowiedz
@nietopies: A kto powiedział, że nie będę korzystał ? Jak będzie fajny typ to sobie go wezmę. Nie wiem po co Ty się nadal #!$%@? o kurs, gdzie ja w ogóle nic na ten temat nie pisałem :D

Nie że to jest pewne, ale że to jest prawdopodobne. Widziałeś kiedyś w bukmacherce coś pewnego ?
  • Odpowiedz
@nietopies: Ja dziś daję na taśmę: Irlandia | Cork City - Shamrock Rovers | 1+over1.5 @1.61
Myślę, że kurs nawet na czystą wygraną dosyć ciekawy - @1.45
Cork zalicza strasznie dobry sezon, póki co są niepokonani z jednym remisem, a ostatni mecz u siebie gdzie nie było więcej niż jednej bramki w meczu był w listopadzie w pucharze z Dundalkiem.
Myślę że warto to dać. :D
  • Odpowiedz
@nietopies: 1 mecz prawdopodobnie skonczy sie 1-0, 2-0 dla ktorejs z druzyn, bo strzela bramke potem sie zamuruja, bo to jednak mecz o mistrzostwo, a nie strzelnica, Juve najchetniej by na ten mecz nie wychodzila, ale musza, prawdopodobnie bez kombinacji strzela bramke na poczatku, potem przespaceruja caly mecz, ale jak to Wlosi to moga pokombinowac cos w stylu "patrz Real - mamy slabsza forme, bedziecie mieli z wami latwo, a tu
  • Odpowiedz
@bobicjusz: Cork City, Bray, Indep. Valle, Independiente, FAC Wien, Cibalia, Pandurii, Goias, Toronto.
Nie wierze zbytnio że to wejdzie ale za piątaka puściłem bo czemu nie.
  • Odpowiedz