Wpis z mikrobloga

Markus nie przyszedł na pogrzeb

Ktoś ma jeszcze wątpliwości do autentyczności tego związku Magda VS Markus.

Dwie sprawy:

1.
Kochający facet nie puszcza swojej kobiety samej na wycieczkę, tym bardziej do kraju Arabskiego.
Powtórzę by było jasne, SAMEJ !

2.
Facet który kocha/ł swoją ukochaną przychodzi na jej pogrzeb, jest to bowiem okazja by zobaczyć ją ostatni raz.

Po przeanalizowaniu obu podptk, wniosek nasuwa się

pan M, nie był ani tym, ani tym.

#magdazuk #magdalenazuk
  • 51
  • Odpowiedz
@wojna: Dodaj do tego planowany ślub w USA, fakt, że był fryzjerem i tą dziwną, charakterystyczną manierę w głosie kojarzącą się z pewnymi mniejszościami - tak wiem, to żaden dowód, niemniej daje do myślenia. Plus to co napisałeś i jakoś nagle ciężko kupić tę narrację o wielkiej miłości, co nie? A jeżeli nie było związku, miłości, a tylko jedna wielka mistyfikacja to od razu nasuwa się pytanie: co za tym wszystkim
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: Może sobie wymyślać historie że bał się o swoje zdrowie, że ktoś mógł mu na tym pogrzebie strzelić lepe, czy inne brednie. Do mnie to nie przemawia...Ten cały związek i ten wyjazd był grubymi nićmi szyty...
  • Odpowiedz
@wojna: zresztą trzeba sobie na razie z tym wszystkim dac spokoj i poczekac na przebieg sledztwa, w sumie ja to bym chcial tylko jednego zeby te biuro rainbow tours beklo za to co sie stało, bo nie zapewnilo 100% bezpieczenstwa klientowi...
  • Odpowiedz
@wojna : zapominasz o jednym, tak na prawde nie wiemy nic o jego osobie, ile ma lat, jaką ma psychike itp itd, on rzeczywiscie mogłby być strasznie niedojrzały, taki dziecinny wręcz, i z niskimi ilorazem inteligencji, bo to mogło by tłumaczyc jego zachowanie....
  • Odpowiedz
@kulFoniasty00: no wlasnie, przeciez ona kupila wycieczke, a nie poleciala tam sama. co w takim razie z rezydentem? jest on najbardziej smierdzaca osoba tam, ale po nim juz jest tylko rainbow tours. rainbow powinno srogo za to beknac, posrednio przez tego rezydenta.

mam nadzieje ze nie skonczy sie tylko na tym, ze go zwolnia...
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: moim zdaniem to powinno wygladac tak, jak np klient ma duze problemy na wycieczce za granicą, a biuro o tym sie dowie, to powinno powiadomic polska ambasade uruchamiając kanal w celu ratowania zycia. To tak nie moze byc, ze klient ma problemy a biuro podrozy ma tak jakby związane rece, to wszystko powinno byc powiązane, biuro podrozy>ambasada>msz coś w ten desen....plus jakies ukryte kanaly komunikacyjne, tak zeby Polaka nie zostawic
  • Odpowiedz
@wojna: nawet jakby mieli mnie tam zaj**ć, to ch*j najwyżej poległbym obok ukochanej osoby. Jednakże poszedłbym na pogrzeb na pewno.
@adam-nowakowski: nawet na filmiku ona do niego przynajmniej dwukrotnie mówi "Klucha", na niektórych napisach w tv podpisują to słowo jako "kochanie" :)
  • Odpowiedz
@kulFoniasty00: dobrze mowisz, tak jak bylo z Dawidem Ozdoba. jesli to wszystko co mowil to 100% prawda to przeciez on mogl sie w tym wiezieniu przekrecic, a tak naprawde nikt z zewnatrz nie byl w stanie mu pomoc. malo tego! on dzwonil i prosil o pomoc ambasade! patologia, ze czlowiek ktory ma paszport unii europejskiej jest zdany w tak banalnej (bo wystarczy dac w lape 30 dolarow) sytuacji skazany sam na
  • Odpowiedz
@Mastersoon: o co Ci kaman?? ja tylko chciałbym potwierdzenie tego ze ktos chce go zabic ?? skad Ty masz takie informacje ?? zresztą Ty w profilu masz napisane ze potrafisz "zrozumiec sytuacje drugiego", dawno temu mialem zalozone konto ale zapomnialem danych, do konta i do maila, i zalozylem se nowe, to jakies tu przesstepswto czy co?? to chyba lepiej dla wykopu ze ludzie zakladają konta, dzieki temu polepsza to ich sytuacje
  • Odpowiedz