Wpis z mikrobloga

Zreanimowałem swoją Lumię 735 i po resecie softu nie mam niektorych aplikacji, w tym Edge (czy tam IE), czego nie da się pobrać ze sklepu. Kolejne resety nic nie dały, więc chcę przywrócić wszystko Windows Device Recovery Tool.

Problem w tym, że przez to da się wgrać tylko 8.1. Jest jakiś sposób na wgranie 10tki bezpośrednio, najlepiej jakieś aktualnej wersji?


#nokia #microsoft #lumia #lumia735 #windowsphone #windows10mobile #bojowkawindowsphone
  • 14
@jarekzzapolski: WDRT wgra Ci system w wersji w jakiej telefon był sprzedawany - dopiero potem musisz podnieść do 10. Pro tip - wgraj 8.1 przed WDRT, nie loguj się na swoje konto (nie odzyskuj backupów itd) podnieś do 10tki, zrób HR i dopiero wtedy ustawiaj telefon
@jarekzzapolski: Albo doradcę uaktualnienia

PS. Boże jakie to piękny telefon i intefejs w porównaniu do Androida od Xiaomi, którego używam od paru miesięcy.

No właśnie przesiadłem się na ksiaomi i interfejs to kupa vs windows.
@joolekk
@budus2

Z dzwonieniem też jest problem jak masz Play. Przy LTE nie da się do ciebie dodzwonić. Generalnie ten system to gówno, z rok czasu się na nim męczyłem na L735 właśnie. Mógłby być dobry ale MS ma was w #!$%@?, a Polaków to już w ogóle.
Z dzwonieniem też jest problem jak masz Play. Przy LTE nie da się do ciebie dodzwonić. Generalnie ten system to gówno, z rok czasu się na nim męczyłem na L735 właśnie. Mógłby być dobry ale MS ma was w #!$%@?, a Polaków to już w ogóle.


@TomaszWKS: da się, trzeba tylko wybrać ręcznie swoją sieć, żeby się nie łączyło przez BTS T-Mobile czy Plusa i po problemie.