Wpis z mikrobloga

Mireczki spod #uk i #emigracja mam dosyć istotne pytania. Z racji tego, że już w tym tygodniu wyjeżdżam do Manchesteru chcialbym się dowiedzieć o jakiś radach dla początkującego emigranta, gdzie warto podbic po prace, jakich dzielnic unikać oraz jaką najlepiej sieć komorkową wybrac. Innymi przydatnymi radami od doświadczonych Mireczków i Mirabelek nie pogardzę. Dodam tylko, że mieszkanie sobie już zalatwiłem, z jezykiem angielskim sobie radze i jade tam, aby żyć i w przyszlosci moze studiowac więc chodzi bardziej o opcje gdzie miałbym styczność z osobami anglojęzycznymi. Za wartościowe rady z góry dziękuje.
  • 12
@Aubar: Dobra proporcja pomiedzy internetem/rozmowami i smsami. Chyba jedna z lepszych sieci jesli chodzi o ilosc GB w stosunku do ceny :) Reszta to juz na kontrakcie ma dobre oferty albo drogo i niewiele GB
@Aubar: Reszta w zasadzie bez znaczenia... Sprawdz sobie zasieg na stronach poszczegolnych operatorow czy bedziesz mial zasieg tam gdzie bedziesz mieszkal. Ja mam teraz EE i w starej pracy mialam brak zasiegu w budynku :D W nowej juz mam pelny zasieg i 4g ;) Generalnie EE jest chyba najwieksza siecia tutaj z podobno najlepszym zasiegiem :D
@BlackTabby: no właśnie z EE mam takie hece, że chyba #!$%@?ę tym w #!$%@?: wciąż jedna kreska zasięgu, smsy dochodzące z opóźnieniem... masakra. Mieszkam teraz na wsi, gdzie często są problemy z internetem w telefonie. Nie wiem o co chodzi, myślę o kupieniu giffgafa