Wpis z mikrobloga

@tutusia: Jaki masz system? Wejdź w opcje -> informacje o telefonie. Zrób screena.

Przy okazji jak masz aplikację "Konto Xiaomi" (ew. opcje -> Konto Xiaomi) to zobacz co tam masz, to wyłącz lokalizację i synchronizację.
  • Odpowiedz
@tutusia: TE dodatkowe uprawnienia ja nie akceptowałem. Ja się w ogóle wylogowałem z konta Xiaomi. Dziwne, że na drugim zdjęciu masz, że karta nie jest zainstalowana ani aktywowana. U mnie się wyświetla w tym miejscu mój numer. Czy ten telefon był z inną kartą sim połączony? Teraz zmieniłaś kartę i konto xiaomi nowej nie poznaje

Może jednorazowo zezwolić na połączenie się z Xiaomim, synchronizację, a następnie całość wyłączyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Atexor Przez jakiś czas miałam dwie karty: jedną do dzwonienia, drugą do internetu, teraz mam jedną do wszystkiego ;) ale dzięki, spróbuję zrobić tak jak radzisz, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@tutusia: Metodą zamiany miejsc :)? Możliwe, że telefon był powiązany z tą pierwszą. Jakby jeszcze wyskakiwało to spróbuj połączyć to z kontem Xiaomi. Potem możesz rozłączyć jak ja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Atexor Aktywowałam kartę przez sms, a potem wyłączyłam synchronizację historii połączeń na koncie Xiaomi. Teraz pokazuje numer telefonu w miejscu, gdzie był komunikat o nie zainstalowanej karcie.
  • Odpowiedz