Wpis z mikrobloga

@Dzonzi:Taki soft często ma wersję dla studentów. Napisz do producenta, może Ci udostępni. Dla nich to generalnie zysk, bo później staniesz się klientem (pośrednio lub bezpośrednio) na ich produkt.
@Dzonzi:
?...VMy i snapshoty?
chyba nie zadziała

@Scharnvirk:

We expect answers to be supported by facts, references, or expertise, but this question will likely solicit debate, arguments, polling, or extended discussion. If you feel that this question can be improved and possibly reopened, visit the help center for guidance.
@Dzonzi: Raczej nie znajdziesz, to może być absolutnie wszystko. Wpis w rejestrze. Plik rzucony gdzieś luzem. Zdalna usługa do której wysłany został np. Twój MAC adres albo dowolny inny w miarę unikalny identyfikator wygrzebany z Twojego komputera.

Nie chodzi o to że takie zabezpieczenie trudno złamać. Chodzi o to że trudno zgadnąć jakie akurat jest, a ewidentnie nie masz wiedzy żeby wiedzieć jak szukać (spoko, ja też nie ;p)

A ten
@morsisko: @Scharnvirk: @xan-kreigor: @cysiekw: Kierwa, nie udało się. Korporacja okazała się zbyt silna jak na moje umiejętności hakierskie.
Niby zrobiłem wszystko jak po sznurku, ale coś musiałem przeoczyć ;<
#!$%@?, stawiam nowy system. Nadal wyjdzie taniej niż kupienie tego badziewie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Scharnvirk: za wolno będzie działać. Poza tym już raz probowałem i nie mogłem udostępnić folderu z instalką żeby zainstalować na wirtualnej bo był jakiś błąd w stylu że podana ścieżka nie istnieje czy coś takiego
@Dzonzi: Co do tego czy będzie wolno działać - jak masz współczesny wielordzeniowy procesor i 8gb ramu - nie będzie wolno działać.

Podsumowując: zadzwonić do nich nie chcesz, "zhakować" nie umiesz, wirtualki postawić nie umiesz i wybierasz reinstalkę systemu co miesiąc.

Aby na pewno Twój problem leży w tym sofcie?
@Scharnvirk: Przecież oni nie mają wersji studenckiej. Jeżeli zainstaluje system i niezbędne oprogramowanie (sterowniki, chrome itd, oprócz tych głównych programów) to zrobię obraz systemu i później tylko z niego odtworzę, a to zajmuje okolo pół godziny.