Wpis z mikrobloga

@lukaszlukasz: zależy mi na jak najmniejszym zużyciu energii (gps na rowerze), a mi5 nie zachwyca z tego co wiem długością trzymania na baterii, mógłbyś coś więc doradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pirzu: co do audio, to w recenzji z 4 pro oceniłeś je zdecydowanie na plus, a w recenzji 4x nie byłeś zachwycony - chyba o czymś to świadczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie najbardziej GPS i bateria. Większa rozdzielczość i lepsze audio także na plus, LTE 800mhz można pominąć chyba, bo komu potrzebny w telefonie szybki internet w mniejszych miejscowościach :)

4x jest trochę tańszy i
@a5f5c1: Wydaje mi się że tak, masz rację. Redmi 4 pro jest też brzydsze :P I tez zależy gdzie i jak kupujesz, choc w sumie przynajmniej w GearBest jest niewiele drozsze (20USD to nei duzo).
@Pirzu: czarna wersja kolorystyczna wydaje się być ładna :) Możesz jeszcze powiedzieć co miałeś na myśli mówiąc, że telefon potrafi nagminnie zabijać aplikacje w pamięci ram odnośnie 4 pro? To ewidentnie błąd telefonu, który będzie przeszkadzał w normalnym użytkowaniu? w 4x pod tym względem było lepiej?
@a5f5c1: To raczej kwestia nakłądki MIUI któa czasami działa kapryśnie - lubi ubić aplikacje i już, później się przypomni i przychodzą powiadomienia :P Ale w op3t tez sie tak zdarza choć rzadziej. Uciekam spać, jak masz jakąs liste pytan to pisz PW :)