Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie czy mozna sprawdzic czy Magda faktycznie miala kupiony bilet do na lot powrotny do PL (lub innego kraju) i/lub wydany boarding pass. Z tego co pamietam po moich pobytach w Egipcie to boarding pass jest wydawany po nadaniu bagazu a pozniej jest dopiero kontrola bezpieczenstwa. Boardning pass zapewne widnialby juz w jakichs systemach IATA.
Mowia ze Magda swirowala na lotnisku i sie rozbierala, w takiej sytuacji to nie ma bata zeby ktos z turystow na lotnisku tego nie nagral/widzial. A o tym poki co cisza.
Mysle ze nie powinno byc problemem sprawdzenie czy miala kupiony bilet i dokad i czy miala wydany boarding pass. Jezeli ja cofneli to ciekawe na jakim etapie? Jezeli w zalozeniu miala nigdy nie odleciec to pewnie lekarz juz mogl czekac przy drzwiach lotniska aby ja cofnac.. Na kazdym lotnisku kamery sa wszedzie i latwo sprawdzic kazdego co konkretnie robil od wejscia i z kim byl. Z tego co obecnie wiadomo to Egipt nie przekazal nagran z lotniska i ciekawe czy beda chcieli. Tutaj raczej nie beda mogli sciemnic ze kamery nie dzialaly...
#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop #magdazuknowe
  • 7