Wpis z mikrobloga

Jutro (sobota) jedziemy na zaporę Świnna-Poręba przez #!$%@?ówkę i Maków Podhalański i obiadek + kremówkę w Wadowicach. Zbiórka o 8:30 pod Mostem Zwierzynieckim od południowej strony, bo jedziemy najpierw przez Skawinę. Trasa puszczona tak, żeby ominąć ile się da 28. Osoby z południa Krk będą miały ze 20-30km mniej. Póki co udział potwierdzili:
@Cymerek @wspodnicynamtb @pe__pe @Eestel @Kuchasz @metaxy z możliwym udziałem @kiwacz i @regyam. Tempo powinno być znośne dla każdego. Zapraszamy Misiaczki kto tam jeszcze chce i może. Zgłaszać się, cobyśmy wiedzieli czy już wszyscy, czy kogoś nam brakuje.

#rowerowykrakow
metaxy - Jutro (sobota) jedziemy na zaporę Świnna-Poręba przez #!$%@?ówkę i Maków Pod...

źródło: comment_iy4jGHhdp8Iu96HP2rYAt73xKCP0s3kB.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@metaxy: a nie-szosą z państwem kolarstwem można? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie mam przebitą dętkę z tyłu, ale jakbym dzisiaj naprawił, to może bym się wybrał. Nie wiem tylko, czy crossem dotrzymam wam tempa, ale jakbym nie dał rady, to odłączę się po drodze.
  • Odpowiedz
Nie wiem tylko, czy crossem dotrzymam wam tempa, ale jakbym nie dał rady, to odłączę się po drodze.


@feelbeats: Próbuj kolego, na początku jest płasko, więc powinieneś dać radę. A potem zobaczysz.
  • Odpowiedz
@metaxy zabiorę się tylko na kawałek a w Sułkowicach polecę na Myślenice i na popołudnie do roboty ( ͡º ͜ʖ͡º)


  • Odpowiedz